Galaxy Z Flip 5 sızıntısı, tam kapaklı ekran klavyesini ve diğer widget’ları gösteriyor

TL;DR Son zamanlarda yapılan bir sızıntı, Galaxy Z Flip 5’e birkaç yeni görünüm sağlıyor. Resimlerden biri, kapak ekranı için kullanılabilecek farklı widget’ları göstermektedir. Görüntüler, Galaxy Z Flip 5’te boşluk olmayacağını gösteriyor gibi görünüyor. Samsung’un yılın ikinci Unpacked etkinliğine bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı ve Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5’i görmeyi […]

Galaxy Z Flip 5 sızıntısı, tam kapaklı ekran klavyesini ve diğer widget’ları gösteriyor

TL;DR

  • Son zamanlarda yapılan bir sızıntı, Galaxy Z Flip 5’e birkaç yeni görünüm sağlıyor.
  • Resimlerden biri, kapak ekranı için kullanılabilecek farklı widget’ları göstermektedir.
  • Görüntüler, Galaxy Z Flip 5’te boşluk olmayacağını gösteriyor gibi görünüyor.

Samsung’un yılın ikinci Unpacked etkinliğine bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı ve Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5’i görmeyi bekliyoruz. Açıklamaya yaklaşırken, yeni bir sızıntı bize sadece yeni bir görünüm kazandırmadı Flip 5’te, ancak bize neler yapabileceğini de gösteriyor.

Bu hafta sonu Roland Quandt, Flip 5’in resmi olduğu görünen birkaç görüntüsünü paylaştı. Quandt daha sonra bu görüntüleri kaldırdı, ancak daha önce değil. 9to5Google onları kurtarmayı başardı. Görsellerde Flip 5’i hem kapalı hem de yarı açık konumda görüyoruz. Ayrıca cihazın yan tarafına da iyi bir bakış atıyoruz.

Görüntülere bakılırsa Samsung, Flip 5’teki boşluğu kapatmayı başarmış gibi görünüyor. hafif boşluk

galaxy z flip 5 kapak ekranı oluşturma

Bununla birlikte, daha dikkat çekici olan, kapak görüntüsünü ve potansiyel widget’larını gösteren oluşturmadır. Toplamda, görüntü, kapak görüntüsü için optimize edilmiş gibi görünen altı parçacığın bir koleksiyonunu görüntüler. Bu widget’lar arasında bir takvim, mesajlara yanıt vermek için eksiksiz bir klavye, bir uçuş kartı, bir saat ve pil widget’ı, bir hava durumu widget’ı ve arama geçmişi bulunur.

galaxy z flip 5 ekran görüntüsü oluşturma

Uygulamaların geniş kapak ekranı için nasıl optimize edileceğini hâlâ bilmiyoruz. Bu özel sızıntı, yalnızca kapak ekranı widget’larını gösteriyor gibi görünüyor. Ancak, Samsung ve Google’ın Google Haritalar, Google Mesajlar ve YouTube gibi uygulamaları optimize etmek için birlikte çalıştığını biliyoruz.

Samsung’un Unpacked etkinliği 26 Temmuz’da başlayacak ve bir şu anda rezervasyon. Bir yer ayırırsanız, Samsung, Samsung.com’da sipariş verirken ön siparişiniz için 50 ABD doları tutarında bir kredi sunar.

Galaxy Z Flip 5 sızıntısı, tam kapaklı ekran klavyesini ve diğer widget’ları gösteriyor

Teknory