Pixel Watch uygulaması nihayet başlatılması gereken bir özelliğe sahip olabilir

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi TL;DR Pixel Watch uygulamasının en son sürümünde yeni bir özellik gizleniyor. Bu özellik, Pixel Watch’unuzun şarjının bittiğini telefonunuza bildiren bir bildirim gönderir. Bu özellik şu anda etkinleştirilmesi gereken bir işarettir. Pixel Watch yardımcı uygulaması 2022’de kullanıma sunulduğunda yapılandırma seçenekleri, ayarlar ve daha fazlası gibi sahip olmasını beklediğiniz çoğu şeye sahipti. […]

Pixel Watch uygulaması nihayet başlatılması gereken bir özelliğe sahip olabilir

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

TL;DR

  • Pixel Watch uygulamasının en son sürümünde yeni bir özellik gizleniyor.
  • Bu özellik, Pixel Watch’unuzun şarjının bittiğini telefonunuza bildiren bir bildirim gönderir.
  • Bu özellik şu anda etkinleştirilmesi gereken bir işarettir.

Pixel Watch yardımcı uygulaması 2022’de kullanıma sunulduğunda yapılandırma seçenekleri, ayarlar ve daha fazlası gibi sahip olmasını beklediğiniz çoğu şeye sahipti. Ancak çoğu insanın oldukça bariz olduğunu düşündüğü bir özellik eksikti: tam ücret bildirimi. Ancak görünen o ki Google, bu özelliği yakında tanıtmaya hazır olacak.

Tarafından keşfedildiği gibi Google Haber Telgrafı Pixel Watch uygulamasının en son sürümünde kamera arkası seçeneği bulunuyor. Sunucu tarafı bayrağının arkasına gizlenmiş bir bildirim özelliği var gibi görünüyor. Etkinleştirildiğinde Pixel Watch’unuz, telefonunuza tam şarja ulaştığında sizi bilgilendiren bir bildirim gönderecektir.

Pixel Watch Pil Bildirimi

Görünüşe göre satış noktasındaki kişiler bu özelliği etkinleştirebildiler. Yukarıdaki resimde ne bekleyeceğinizi gösteren bir örneği görebilirsiniz. Ekibe göre bildirim hemen görünmüyor; Telefonunuzun pinglenmesi birkaç dakika alır.

Oyunun kurallarını değiştirmekten uzak olsa da, çok memnuniyetle karşılanan bir güncelleme olacaktır. Kullanıcılar artık %100 olup olmadığını öğrenmek için Pixel Watch veya Pixel Watch 2’nin üzerine gelmek zorunda kalmayacak.

Google’ın bu özelliği ne zaman kullanıma sunmayı planladığı belli değil. Neredeyse Aralık ayı geldiği için teknoloji devinin bunu Aralık Piksel özellik düşüşüne dahil etmeyi seçmesi mümkün.

Pixel Watch uygulaması nihayet başlatılması gereken bir özelliğe sahip olabilir

Teknory