Ghostface, Yeni ‘Scream VI’ Görüntülerinde Ortalığı Yıkıyor

Ghostface geri döndü ve yaklaşan gerilim filminden bir dizi yeni görüntüde kan için hazır. Çığlık VI. Woodsboro’nun en iyilerinden bazıları yeni bir başlangıç ​​için New York’a seyahat ederken, unutulmaz bir geçmişten kaçtıklarından emindirler; tahmin edemeyecekleri veya daha doğrusu – hayal etmek zorunda kalmamayı tercih edecekleri şey, kaçmaya çalıştıkları terörün onları her yerde takip edeceğidir. Haftalık […]

Ghostface, Yeni ‘Scream VI’ Görüntülerinde Ortalığı Yıkıyor

Ghostface geri döndü ve yaklaşan gerilim filminden bir dizi yeni görüntüde kan için hazır. Çığlık VI. Woodsboro’nun en iyilerinden bazıları yeni bir başlangıç ​​için New York’a seyahat ederken, unutulmaz bir geçmişten kaçtıklarından emindirler; tahmin edemeyecekleri veya daha doğrusu – hayal etmek zorunda kalmamayı tercih edecekleri şey, kaçmaya çalıştıkları terörün onları her yerde takip edeceğidir.

Haftalık eğlence öncesinde yeni bir özellik yayınladı Çığlık VI, ve bıçak gibi bir Hayalet Surat görüntüsüne ve hayatlarından endişe eden Woodsboro ekibiyle bir dizi enstantaneye ek olarak, hayranların favorilerinden birinin Çığlık Diyar. Kirby geri döndü, harika görünüyor ve intikam almaya hazır.

Ghostface’in gazabından kurtulanlar, Woodsboro’da ondan kaçmanın zor olduğunu düşündüyseler de, insanlarla dolu bir şehirde öfkelerinden kurtulmaya çalışmayı hafife aldılar. Logline’ın paylaştığı gibi, “Milyonların yaşadığı bir şehirde kimse çığlık attığını duymaz.” Kalabalık bir metropolde umdukları anonimlik, onlara karşı güçlü bir şekilde işleyecek gibi görünüyor.

Ghostface’e karşı durmak neredeyse imkansız olsa da, onlar için çalıştıkları bir şey de sayıca güçleri. Mindy, Chad, Tara ve Sam, en travmatik ve acı verici durumlardan bazıları nedeniyle birbirine bağlandı ve Ghostface’in işleri bu sefer onlar için biçilmiş kaftan.

Gale Weathers rolünü yeniden canlandıracak olan Courteney Cox, kanlı saldırılarına devam etmesi için maskeli bir manyağı New York’a getirmenin ne anlama geldiğine dair EW ile bir alıntı paylaştı.

“Ghostface’i New York’a getirmek, hikayeye tamamen yeni bir unsur ekliyor. Karakteri küçük bir kasabadan alıp şehrin hiç uyumayan kalbine yerleştirmek her zamankinden daha ürkütücü.”

Şehir asla uyumaz ve görünüşe göre Ghostface’in avı, uyurken herhangi bir sessizlik veya huzur bulmakta zorluk çekecek. Çığlık VI yuvarlanır. Filmin tam uzunluktaki fragmanı yarın başlıyor ve Ghostface 10 Mart’ta yeniden sinemalarda yerini alıyor; mutlu musallat!

Teknory