Godzilla x Kong Yönetmeni 8 Dakikalık Titan Savaşını Anlatıyor (İnsansız)

Özet Yönetmen Adam Wingard, canavarların yer aldığı sekiz dakikalık bir dövüş sahnesini anlatıyor. Godzilla x Kong: Yeni İmparatorlukhiçbir insan müdahalesi olmadan. Canavarların kendilerine ait anlatımları ve görselleri olacak. film, Titanlara daha fazla odaklanarak onları insanlaştırabilir ve hikayedeki amaçlarını netleştirebilir. Godzilla ve Kong, Skar King’le savaşırken hikayeyi ileriye taşıyacak. Filmde Godzilla’nın pembe atom gücü ve Kong’un […]

Godzilla x Kong Yönetmeni 8 Dakikalık Titan Savaşını Anlatıyor (İnsansız)

Özet

 • Yönetmen Adam Wingard, canavarların yer aldığı sekiz dakikalık bir dövüş sahnesini anlatıyor. Godzilla x Kong: Yeni İmparatorlukhiçbir insan müdahalesi olmadan. Canavarların kendilerine ait anlatımları ve görselleri olacak.
 • film, Titanlara daha fazla odaklanarak onları insanlaştırabilir ve hikayedeki amaçlarını netleştirebilir. Godzilla ve Kong, Skar King’le savaşırken hikayeyi ileriye taşıyacak.
 • Filmde Godzilla’nın pembe atom gücü ve Kong’un mekanik eldiveni gibi heyecan verici sürprizler yer alacak ve potansiyel olarak daha fazla canavar tanıtılacak ve anlatının yoğunluğu artırılacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk yönetmen Adam Wingard, filmin Titanları arasında, hiçbir insanın müdahalesi olmadan geçen sekiz dakikalık bir dövüş sahnesinin tanıtımını yaptı. Monsterverse’in yaklaşan bölümünde Kong, Hollow Earth’te bir yerlerde Skar King adında zalim bir maymunu keşfediyor. Godzilla’nın yardımını alan eski rakipler, Dünya’ya yönelik yeni tehdidi ortadan kaldırmak için bir araya gelir.

İle konuşmak IGNWingard yaklaşan olayların ne kadarıyla dalga geçti Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk filmin canavarlarına odaklanacak. Yönetmen, Titanların muhtemelen çatıştığı sekiz dakikalık bir sekansla dalga geçiyorinsan sahneleriyle kesintisiz olarak birlikte vakit geçiriyorlar. Aşağıda Wingard’ın söylediklerine göz atın:

Filmin büyük bir kısmı tamamen animasyonlu CG çekimlerinden oluşuyor; çoğu sadece saf hayal gücünden ibaret. Yaklaşık sekiz dakikaya kadar uzayan bazı sekanslarımız var, burada sadece canavarlar kendi işlerini yapıyor ve bu yüzden film gerçekten de canavarların kendi hikayelerini görsel, sözsüz bir şekilde anlatmalarına izin veriyor.


Godzilla X Kong Neden Canavarlara Daha Fazla Odaklanmalı?

Godzilla ve Kong

Yaklaşan Titan ekibinin ana fikri, dünyaya yönelik yeni bir tehdidi engellemeye çalışan iki ana karakterin ön planda ve merkezde olmasıdır. Daha önceki Monsterverse girişleri gibi, Godzilla x Kongİnsan kadrosu, tamamı 2021’den dönen Rebecca Hall, Brian Tyree Henry ve Kaylee Hottle gibi tanıdık yüzlerden oluşuyor. Godzilla Kong’a Karşı. Fakat, Canavarlar ve onların mücadelesinin olay örgüsünün en önemli parçası olacağı filmin önermesinden açıkça anlaşılıyor..

film, insanlardan çok Titanlara odaklanarak Titanları daha iyi insanlaştırabilecek ve onların hikayedeki amaçlarını açıklığa kavuşturabilecek. Godzilla ve Kong, insanları merkeze alan bir hikayenin araçları olmak yerine, gezegeni güvende tutmak için hikayeyi kendi motivasyonlarıyla ileriye taşıyacak. Bu, ikilinin yüksek oktanlı savaşların yanı sıra geçmişlerini geride bırakmaya karar verdiği kapsamlı sahneler anlamına gelebilir Skar Kralı ve ordusuyla birlikte.

Godzilla’nın pembe atom gücü ve Kong’un mekanik eldiveni gibi seriye yeni eklemelerle birlikte, öyle görünüyor ki Godzilla x Kong: Yeni İmparatorlukTitans’ın kollarında pek çok heyecan verici sürpriz olacak. Bu, filmin yoğunluğunu artıracak şekilde daha fazla canavar ve gücün hazır olduğu anlamına gelebilir. 12 Nisan 2024’te gösterime girmesi planlanan filmin canavar merkezli hikayesinin daha fazla ortaya çıkması çok uzun sürmeyecek.

Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk Monsterverse’deki beşinci tiyatro girişi ve TV şovları dahil edildiğinde genel olarak yedinci giriştir. Kafatası Adası Ve Monarch: Canavarların Mirası.

Kaynak: IGN

 • Godzilla x Kong - Yeni İmparatorluk Posteri
  Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk

  Yayın tarihi:
  2024-04-12

  Müdür:
  Adam Wingard

  Döküm:
  Dan Stevens, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Fala Chen

  Değerlendirme:
  Henüz derecelendirilmedi

  Türler:
  Aksiyon macera

  Yazarlar:
  Terry Rossio, Simon Barrett, Jeremy Slater

  Stüdyo(lar):
  Efsanevi Resimler

  Distribütör(ler):
  Warner Bros. Resimleri

  ön bölüm(ler):
  Godzilla (2014), Kong: Kafatası Adası, Godzilla: Canavarların Kralı, Godzilla Kong’a Karşı

  Bayilik(ler):
  Godzilla, King Kong, Canavar Evreni

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow