Göründüğünden Çok Daha Uygun Fiyatlı 5 Yeni Araba

Kia, 300 beygir gücünde turboşarjlı arkadan çekişli bir spor sedan olan Stinger ile kesinlikle parkın dışına çıktı. Bu formülde ters gidebilecek pek bir şey yok ve daha da iyisi, Stinger, satın alınabilirlik yelpazesinin kesinlikle en üst noktası olan temel GT-Line donanımı için 36.690 $ ‘dan satılıyor. Para için çok şey alıyorsunuz. Deri ısıtmalı koltuklar, 18 […]

Göründüğünden Çok Daha Uygun Fiyatlı 5 Yeni Araba

Kia, 300 beygir gücünde turboşarjlı arkadan çekişli bir spor sedan olan Stinger ile kesinlikle parkın dışına çıktı. Bu formülde ters gidebilecek pek bir şey yok ve daha da iyisi, Stinger, satın alınabilirlik yelpazesinin kesinlikle en üst noktası olan temel GT-Line donanımı için 36.690 $ ‘dan satılıyor.

Para için çok şey alıyorsunuz. Deri ısıtmalı koltuklar, 18 inç jantlar ve sportif bir dokunuş olarak direksiyondan vites değiştiren sekiz vitesli şanzıman standarttır. Devasa Brembo frenlerin de standart paketin bir parçası olduğundan bahsetmiyorum bile.

Biraz daha fazla harcamak istiyorsanız, dört tekerlekten çekiş, garip bir şekilde ek bir bonus olarak ısıtmalı bir direksiyon simidi içeren 2.200 $ ‘lık bir seçenek olarak eklenebilir. Ek olarak, bir açılır tavan ve bir Harmon Kardon ses sistemi 2.300 $ karşılığında takılabilir. 4.500 $’lık seçenekler kanınız için çok zenginse, ne olursa olsun, bir kemik stoğu olarak Stinger, oldukça hızlı bir şekilde 5,3 saniyede ölü bir noktadan saatte 60 mil hıza çıkabilir.

Teknory