Google Fotoğraflar, en son iOS güncellemesinde bozuldu (Güncelleme: Düzeltildi)

TL;DR Google Fotoğraflar uygulaması, iOS’ta birçok kişi için kilitleniyor. Sorun, iOS 16.3.1 güncellemesinden sonra ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Güncelleme: 15 Şubat 2023 (12:27 ET): Google’ın sahip olduğu Twitter’da onaylandı Google Fotoğraflar iOS uygulamasında bir uygulamanın çökme sorununu çözdüğünü. Şirket, bu hatadan muzdaripseniz, uygulamanın en son sürümüne (sürüm 6.23.1) güncellemeniz gerektiğini söyledi. Bu hafta çok sayıda […]

Google Fotoğraflar, en son iOS güncellemesinde bozuldu (Güncelleme: Düzeltildi)

TL;DR

  • Google Fotoğraflar uygulaması, iOS’ta birçok kişi için kilitleniyor.
  • Sorun, iOS 16.3.1 güncellemesinden sonra ortaya çıkıyor gibi görünüyor.

Güncelleme: 15 Şubat 2023 (12:27 ET): Google’ın sahip olduğu Twitter’da onaylandı Google Fotoğraflar iOS uygulamasında bir uygulamanın çökme sorununu çözdüğünü. Şirket, bu hatadan muzdaripseniz, uygulamanın en son sürümüne (sürüm 6.23.1) güncellemeniz gerektiğini söyledi.

Bu hafta çok sayıda kullanıcı, iOS 16.3.1 güncellemesinin ardından Google Fotoğraflar uygulamasının kilitlendiğini bildirdi. Bu nedenle, bu soruna hızlı bir çözüm gördüğümüz için mutluyuz.

Orijinal makale: 14 Şubat 2023 (03:25 ET): Google, Apple’ın iOS platformuna pek çok hizmet getirdi ve Google Fotoğraflar da farklı değil. Bununla birlikte, en son iOS güncellemesi, birçok insan için Google Fotoğraflar uygulamasını bozmuş olabilir.

Sınır iOS 16.3.1 çalıştıran iPhone’larda ve iPad’lerde başlatıldıktan sonra Google Fotoğraflar uygulamasının bazı kişiler için hemen kilitlendiğini bildiriyor. Sorun, bu son güncellemeyi çalıştıran her cihazı etkiliyor gibi görünmüyor, ancak yine de çok sayıda kullanıcıyı etkiliyor gibi görünüyor.

Düzeltmenin zaman çizelgesinde bir kelime yok, ancak bir Google temsilcisi, şirketin “Google Fotoğraflar uygulamasının 6.23.1 sürümünde bir düzeltme yayınlama sürecinde olduğunu” söyledi. Google Fotoğraflar Twitter hesabında ayrıca onaylanmış ekibin sorunu çözmek için “hızlı çalıştığını”.

Google Fotoğraflar’a güveniyorsanız, iOS 16.3.1’e güncellemeyi ertelemek isteyebilirsiniz. Aksi takdirde, etkilenen kullanıcıların yalnızca Google’ın düzeltmesini beklemesi gerekecektir.


Google Fotoğraflar, en son iOS güncellemesinde bozuldu (Güncelleme: Düzeltildi)

Teknory