Google Pixel 7 Pro’daki bu 460 dolarlık çılgın fiyat düşüşü uzun sürmeyecek

Dhruv Butani / Android Otoritesi Woot satışından farklı olarak bu, 128GB temel modelde. Bunun, Android telefonda ülke çapında takip ettiğimiz en iyi fiyat olduğunu söylemek yeterli; önceki en düşük Amazon fiyatından 200 dolardan daha az. Google Piksel 7 Pro Google Piksel 7 Pro Pixel 7 Pro, Google’ın listesindeki en üst düzey telefondur. Google Pixel 7 […]

Google Pixel 7 Pro’daki bu 460 dolarlık çılgın fiyat düşüşü uzun sürmeyecek

Dhruv Butani / Android Otoritesi

Woot satışından farklı olarak bu, 128GB temel modelde. Bunun, Android telefonda ülke çapında takip ettiğimiz en iyi fiyat olduğunu söylemek yeterli; önceki en düşük Amazon fiyatından 200 dolardan daha az.

Google Piksel 7 ProGoogle Piksel 7 Pro
AA Editörlerinin Seçimi

Google Piksel 7 Pro

Pixel 7 Pro, Google’ın listesindeki en üst düzey telefondur.

Google Pixel 7 Pro, Pixel 6 Pro’nun en iyi özelliklerini alarak onları daha da iyi hale getiriyor. Son nesil Pixel telefonla aynı maliyete sahip çok sayıda kamera yükseltmesinin ve bazı eğlenceli yeni yazılım hilelerinin keyfini çıkarın.

Hatta bu hafta Amazon’da böyle bir anlaşmayı ilk kez görmüyoruz. Dün, Samsung Galaxy S23’ün 256 GB’lık modeli aniden 300 dolar civarında bir düşüş yaşadı. Bu fırsat gibi, teklif de yalnızca tek bir konfigürasyon ve renk grubunda mevcuttu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, biz onu size gösteremeden hemen önce fotoğraf çekildi. Pixel 7 Pro, en son Samsung cep telefonuyla aynı amiral gemisi çekiciliğine sahip olmayabilir, ancak bu çılgın fiyata benzer şekilde popüler olmasını bekliyoruz. Google Pixel 7a’dan çok daha ucuza almak, onu hiç düşünmeden yapıyor.

Pixel 7 Pro fırsatının hala mevcut olup olmadığını görmek için yukarıdaki widget’a tıklayın. Bir gün bile sürerse şaşırırız. Kaçırırsanız Woot teklifi hala geçerlidir.

Google Pixel 7 Pro’daki bu 460 dolarlık çılgın fiyat düşüşü uzun sürmeyecek

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow