Google, Pixel Fold alıcılarına ücretsiz bir Pixel Watch sunabilir

TL;DR Google, Pixel Fold ön siparişlerinin bir parçası olarak ücretsiz bir Pixel Watch sunabilir. Şirket ayrıca iPhone’larda ve Android telefonlarda cazip takas indirimleri sunabilir. Google, Pixel Fold’u “katlanabilir en dayanıklı menteşe” olarak pazarlayabilir ve ayrıca su geçirmezliğiyle övünebilir. Katlanabilirler, yaygın akıllı telefonların bir sonraki evrimidir ve önümüzdeki birkaç ay içinde bu arenaya daha fazla rekabetin […]

Google, Pixel Fold alıcılarına ücretsiz bir Pixel Watch sunabilir

TL;DR

  • Google, Pixel Fold ön siparişlerinin bir parçası olarak ücretsiz bir Pixel Watch sunabilir.
  • Şirket ayrıca iPhone’larda ve Android telefonlarda cazip takas indirimleri sunabilir.
  • Google, Pixel Fold’u “katlanabilir en dayanıklı menteşe” olarak pazarlayabilir ve ayrıca su geçirmezliğiyle övünebilir.

Katlanabilirler, yaygın akıllı telefonların bir sonraki evrimidir ve önümüzdeki birkaç ay içinde bu arenaya daha fazla rekabetin girdiğini görmek için can atıyoruz. Google, meraklıları ve erken benimseyenleri katlanabilir vizyonuna çekmeyi umarak yakında Google Pixel Fold’u piyasaya sürecek. Yaklaşık 1.700 ABD Doları tutarında beklenen bir fiyat etiketi ile Google, bir Pixel Fold satın almanızı sağlamak için tatlı takaslara ve bedava ürünlere güvenebilir.

Tarafından incelenen dahili Google belgelerine göre CNBC, şirket Pixel Fold alıcılarına ücretsiz bir Pixel Watch sunmayı planlıyor olabilir. Bu, bir iPhone veya Android telefonla ticaret yaptığınızda sunulan indirimlere ek olacaktır. Bunun ön sipariş tekliflerinin bir parçası olmasını bekliyoruz.

Rapor, katlanabilir cihazın yüksek fiyat etiketini yineliyor ve beklenen fiyatın 1.700 $’a çıkması, onu doğrudan Samsung Galaxy Z Fold 4’e rakip olarak gösteriyor. ona iyi bir avantaj sağlayacak olan Pixel Fold.

Rapor ayrıca Pixel Fold’un “katlanabilir bir telefondaki en dayanıklı menteşeye” sahip olacağından da bahsediyor. OPPO Find N2 Flip’te görülen Flexion menteşe gibi Samsung’un yanı sıra diğer OEM’lerden çok iyi menteşeler gördüğümüz için bu Google için oldukça uzun bir iddia.

Ayrıca Pixel Fold’un su geçirmezliğe sahip olduğu da söyleniyor. Bu, Galaxy Z Fold 4 gibi rakipler de IPX8 su geçirmezlik sunduğundan, pahalı 1.700 dolarlık fiyat etiketini haklı çıkarıyor.

Rapor, Pixel Fold’un 10z (~283g) ağırlığında olacağından ve 24 saatlik pil ömrüne sahip olacağından bahsetmeye devam ediyor. Teknik özelliklerini yineleyen rapor, dış kapak ekranının çapraz olarak 5,8 inç ve iç katlanır ekranın çapraz olarak 7,6 inç boyutunda olacağından bahsediyor.

Google’ın Pixel Fold’u 10 Mayıs’ta Google I/O 2023’te piyasaya sürmesini ve Google Store ön siparişlerinin hemen açılmasını bekliyoruz. Ancak sızıntılar, açık satışların ve bulunabilirliğin Haziran ortasına kadar erteleneceğinden bahsediyor.

Google, Pixel Fold alıcılarına ücretsiz bir Pixel Watch sunabilir

Teknory