Guardians of the Galaxy Tatil Özel sonrası jenerik sahnesi açıklandı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T08:10:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T11:01:14 Evet, Guardians of the Galaxy Holiday Special’ın bir kredi sonrası sahnesi var – işte olanlar. Thor: Love and Thunder’da James Gunn’ın uzay haydutlarını yakalamışken, Galaksinin Koruyucuları kendilerine bir Marvel projesi alalı tam beş yıl oldu. Gelecek yıl, uzun zamandır beklenen ve son görünümlerini (bazıları için) Galaksinin Koruyucuları […]

Guardians of the Galaxy Tatil Özel sonrası jenerik sahnesi açıklandı

Yayınlanan: 2022-11-25T08:10:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T11:01:14

Evet, Guardians of the Galaxy Holiday Special’ın bir kredi sonrası sahnesi var – işte olanlar.

Thor: Love and Thunder’da James Gunn’ın uzay haydutlarını yakalamışken, Galaksinin Koruyucuları kendilerine bir Marvel projesi alalı tam beş yıl oldu.

Gelecek yıl, uzun zamandır beklenen ve son görünümlerini (bazıları için) Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Gunn’ın MCU üçlemesinin üçüncü bölümü.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special’da birkaç şey var: Dördüncü Aşama koruyucu ve palet temizleyici, ekibi bu kadar sevilen kılan şeyin güzel bir hatırlatıcısı ve Guardians için biraz önemli bir an – işte post-jeneriklerde olanlar faliyet alani, sahne.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Guardians of the Galaxy Holiday Special’ın kredi sonrası sahnesinde neler oluyor?

Tatil Özel Programı, Star-Lord ve Mantis için büyük duygusal ve anlatımsal ilerleme içerebilir, ancak kredi sonrası sahne, eğlenceli bir görsel şakadan biraz daha fazlasıdır.

Sahnede Uzay Köpeği Cosmo kuyruğunu sallarken Rocket’ın Groot’u bir Noel ağacı gibi süslemeye çalıştığını görüyoruz. Gelin teli, baston şekerler, kurdeleler ve ışıklarla süslenmiş Groot bıkmış görünüyor ve sonunda tüm süslemeler yere düşerek kollarını indiriyor.

“Hadi, Groot!” Cosmo hüzünlü bir çığlık atarken Rocket haykırıyor. “Groot yine Noel’i mahvetti,” diyor.

Cosmo ve Rocket daha sonra kameraya bakıyor ve Rocket “Şimdi başka bir özel etkinliğimiz daha olmalı” diyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu kadar. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, ne de bu konuda yaklaşan başka bir MCU filmi. Önemsiz gibi görünse de Tatil Özel Programı, Dördüncü Aşama için önemli bir yayındır ve Gunn bunu bir “sonsöz” “orada pek çok büyük bilgi” var.

Bu bilgi, The Collector’dan Knowhere’i satın alan Muhafızlar, Cosmo’nun resmi tanıtımı, Groot’un tekrar eski boyutuna yaklaşması ve Peter ve Mantis’in kardeş olması olabilir.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special şimdi yayınlanmaya hazır. Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory