Gunbrella Bu Ay Geçiş ve PC’ye Geçiş Yolunda

Gunbrella tam olarak kulağa nasıl geliyorsa öyle; Düşmanları aynı zamanda şemsiye olan bir silahla vuruyorsun. Bu, Gato Roboto geliştiricisi Donksoft’un ikinci aksiyon oyunu ve artık 13 Eylül’de geleceğini biliyoruz. Yeni bir fragman, Gunbrella’nın patlayıcı, retro esintili aksiyonuna yeni bir bakış sunuyor. Oyuncular, silahlı şemsiyelerini düşmanları parçalamak için veya bir platform aracı olarak kullanarak, karısının ölümünden […]

Gunbrella Bu Ay Geçiş ve PC’ye Geçiş Yolunda

Gunbrella tam olarak kulağa nasıl geliyorsa öyle; Düşmanları aynı zamanda şemsiye olan bir silahla vuruyorsun. Bu, Gato Roboto geliştiricisi Donksoft’un ikinci aksiyon oyunu ve artık 13 Eylül’de geleceğini biliyoruz.

Yeni bir fragman, Gunbrella’nın patlayıcı, retro esintili aksiyonuna yeni bir bakış sunuyor. Oyuncular, silahlı şemsiyelerini düşmanları parçalamak için veya bir platform aracı olarak kullanarak, karısının ölümünden intikam almak isteyen bir ormancıyı kontrol eder. Örneğin, şemsiyeyi diğer kullanımların yanı sıra kaymak, sallanmak veya seviyeler arasında kaymak için kullanabilirsiniz.

Gunbrella’nın Steam demosunu uygulamalı olarak inceledik ve oradan etkilendik. New Gameplay Today’in bu bölümünde oyunu nasıl değiştirdiğimizi izleyebilirsiniz.

Gunbrella Switch ve PC’de mevcut olacak.

Teknory