HBO’nun The Last of Us Dizisi Zaten Sekiz Emmy Ödülü Kazandı

75. Emmy Ödülleri 15 Ocak’ta canlı yayınlanacak ve ödül kazananların çoğunluğu burada açıklanacak. Ancak teknik başarıları, konuk oyuncu olarak yer almayı ve daha fazlasını takdir eden Emmy ödüllerinin bir alt kümesi olan Yaratıcı Sanatlar Emmy ödülleri zaten dağıtıldı ve HBO’nun Bizden geriye kalanlar tarafından bildirildiği üzere sekiz galibiyet aldı Son teslim tarihi. Toplamda dizi, ekibi […]

HBO’nun The Last of Us Dizisi Zaten Sekiz Emmy Ödülü Kazandı

75. Emmy Ödülleri 15 Ocak’ta canlı yayınlanacak ve ödül kazananların çoğunluğu burada açıklanacak. Ancak teknik başarıları, konuk oyuncu olarak yer almayı ve daha fazlasını takdir eden Emmy ödüllerinin bir alt kümesi olan Yaratıcı Sanatlar Emmy ödülleri zaten dağıtıldı ve HBO’nun Bizden geriye kalanlar tarafından bildirildiği üzere sekiz galibiyet aldı Son teslim tarihi. Toplamda dizi, ekibi ve aktörler bu duruma ayak uydurdu. 24 aday.

İşte sekiz Yaratıcı Sanatlar Emmy Ödülü Bizden geriye kalanlar zaten kazandı:

  • Bir sezon veya filmde olağanüstü özel görsel efektler
  • Olağanüstü ana başlık tasarımı
  • Bir komedi veya drama dizisi (bir saat) ve animasyon için olağanüstü ses düzenlemesi
  • Bir komedi veya drama dizisi için olağanüstü ses miksajı (bir saat)
  • Bir drama dizisi için olağanüstü resim düzenleme
  • Bir drama dizisinde en iyi konuk oyuncu – Storm Reid, Riley Abel rolünde
  • Bir drama dizisinde en iyi konuk oyuncu – Nick Offerman Bill rolünde

Bizden geriye kalanlarJoel ve Ellie (sırasıyla Pedro Pascal ve Bella Ramsey) hâlâ Emmy ödüllerine aday. Pascal, “Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu” ve Ramsey “Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu” dallarında aday gösterildi ve kazanıp kazanmadıklarını önümüzdeki hafta 15 Ocak’ta 75. Emmy Ödülleri yayınlandığında öğreneceğiz.

Bizden geriye kalanlar Geçen yılın Ocak ayında HBO’da yayınlanmaya başladı. Prömiyeri yayıncının 2010’dan bu yana en büyük ikinci çıkışıydı ve ikinci bölümü de rekorlar kırdı; üçüncü bölümü – “Uzun, Uzun Zaman” – Bill ile Frank arasındaki aşkın kıyamette gelişmesini izlerken hepimizi ağlattı. . “Long, Long Time” bu yıl Offerman’a Emmy kazandıran bölüm oldu.

HBO hızla ikinci sezona yeşil ışık yaktı Bizden geriye kalanlar ve 2025’te gösterime girmesi planlanıyor. Oyunculara yaklaşan The Last of Us Part II Remastered’ı incelemeleri için bolca zaman tanıyan serinin ikinci oyunu The Last of Us Part II’yi kısmen uyarlayacak. PlayStation 5’e özel olarak 19 Ocak’ta çıkacak.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us’ın incelemesini yapın ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi The Last of Us Part II’nin incelemesi.

[Source: Deadline]


The Last of Us’ın en sevdiğiniz bölümü hangisi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow