Henry Cavill Hayranları James Gunn’a Karanlık Bir DC Karakteri Sunuyor – Superman Star Need to Play Next

Warner Bros aracılığıyla Henry Cavill resmi olarak Çelik Adam olarak yapılır, buna hiç şüphe yok, ne ile Süpermen: Miras Krypton’un Son Oğlu’nu çok daha genç bir aktörle yeniden başlatmaya hazırlanıyor. Yine de kesin olarak göz ardı edemeyeceğimiz şey, James Gunn ve Peter Safran’ın yeni oluşan DCU’larında Cavill için başka bir rol bulamayacak olmaları. Ne de […]

Henry Cavill Hayranları James Gunn’a Karanlık Bir DC Karakteri Sunuyor – Superman Star Need to Play Next

Warner Bros aracılığıyla

Henry Cavill resmi olarak Çelik Adam olarak yapılır, buna hiç şüphe yok, ne ile Süpermen: Miras Krypton’un Son Oğlu’nu çok daha genç bir aktörle yeniden başlatmaya hazırlanıyor. Yine de kesin olarak göz ardı edemeyeceğimiz şey, James Gunn ve Peter Safran’ın yeni oluşan DCU’larında Cavill için başka bir rol bulamayacak olmaları. Ne de olsa, Jason Momoa’nın Aquaman’i Lobo ile değiştirdiği söyleniyor, yani bu imkansız değil. Süpermen’in tam tersi olan mükemmel karakterin ortaya çıkması için gereken tek şey.

Ve cesur DC hayranları, Cavill için ideal yeni rolü çoktan bulmuş olabilir. Girmek İblis Etrigan. r/DC_Cinematic alt dizininde u/RedN0va tarafından öne sürüldüğü gibi, ex-Cadı kurşun, bu cehennem gibi anti-kahramanı hayata geçirmek için gerçekten harika bir seçim olurdu. DC Comics’in sayfalarında Jason Blood, vücudunu bir iblisle paylaşmak için lanetlenmiş ölümsüz bir ortaçağ şövalyesidir. Redditor, Cavill’in Kan karakteri için “muhteşem bir duruşa” ve aynı zamanda Etrigan için “fizikselliğe” sahip olduğunu savundu. Dürüst olmak gerekirse, onu görebiliriz.

Cavill’in kendisini DC’den uzaklaştırmasının muhtemelen daha iyi olacağını düşünenler bile, onu Etrigan olarak öldüreceğini kabul ederek, yanıtlardaki hayranların çoğu da aynısını yapabilir. DCU’nun kesinlikle korku tarafını en başından benimsediğini görünce, karakterin çok geçmeden Gunn’ın vizyonunda görünme şansı olan biri gibi görünmesi zarar vermez – bkz. Yaratık Komandoları animasyon dizileri ve Bataklık Şey film.

Etrigan, Guillermo del Toro’nun sayesinde ilk canlı aksiyon çıkışında birkaç neredeyse ıskalama yaptı. Adalet Ligi Karanlık filmi ve JJ Abrams’ın takımın iptal edilmesine dayanan TV şovu, yani sarı tenli canavarın yakında şanslı bir mola vermesi gerekiyor. Sonunda ortaya çıktığında boynuzlarını takan Henry Cavill olup olmayacağını görmemiz gerekecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow