Hesap Olmadan Instagram Hikayelerini Görüntüleme

Günümüzde birinin Instagram hesabı olmadığını duymak şaşırtıcı. Ne olursa olsun, bu sosyal ağı kullanmakta direnenler, Instagram hikayelerinin ne olduğunu bilirler. Kaçırmayacağınız bir hikaye duyduysanız, muhtemelen bir Instagram hesabı oluşturmak zorunda kalmadan onu görmenin yolları olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. Bu makale, Instagram hikayelerini görüntüleme hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyor ve hangi araçların bir hesaba kaydolmadan […]

Hesap Olmadan Instagram Hikayelerini Görüntüleme

Günümüzde birinin Instagram hesabı olmadığını duymak şaşırtıcı. Ne olursa olsun, bu sosyal ağı kullanmakta direnenler, Instagram hikayelerinin ne olduğunu bilirler. Kaçırmayacağınız bir hikaye duyduysanız, muhtemelen bir Instagram hesabı oluşturmak zorunda kalmadan onu görmenin yolları olup olmadığını merak ediyorsunuzdur.

Bu makale, Instagram hikayelerini görüntüleme hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyor ve hangi araçların bir hesaba kaydolmadan bunu yapmanıza yardımcı olabileceğini öneriyor.

Instagram Hikayelerini Hesap Olmadan Görüntülemek için Üçüncü Taraf Yazılımları Kullanın

Sizin için önemli birinin bir hikaye yayınladığını öğrendiniz ve en kısa zamanda kontrol etmek istiyorsunuz. Ancak, bir Instagram hesabınız yok. Hikayeyi paylaşan kişi kimin açtığını görebildiği için arkadaşlarınızdan yardım istemezsiniz. Eğer gitmeye çalışırsan Instagram web sitesiyalnızca bir hesap oluşturma seçeneğini görürsünüz ve akışa erişmek için geçici bir çözüm yoktur.

Neyse ki, Instagram hikayelerini hesap olmadan görüntülemenin bir yolu var, ancak bunu yapmak için doğru üçüncü taraf yazılımı kullanmanız gerekiyor. Nasıl kullanılacağına dair talimatlarla birlikte en iyilerinin bu listesini hazırladık.

1. Çevrimiçi Hikayeler

Insta-Stories Online, hesap olmadan hikayeleri görmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. Bu bir web sitesidir, dolayısıyla herhangi bir uygulama veya program indirmenizi gerektirmez. Ayrıca, bunun için bir hesap oluşturmanız gerekmez.

 1. Tarayıcınızı açın ve şuraya gidin: Insta-Stories Online web sitesi.
 2. Arama çubuğuna kişinin adını yazın Kullanıcı adı ve bas Girmek. Kullanıcı adlarında kısa çizgi, alt çizgi, nokta veya diğer noktalama işaretlerini unutmayın.
 3. Profil göründüğünde, üzerine tıklayın. profil simgesi hikayelerine erişmek için. Ayrıca o kullanıcının tüm güncel hikayelerini görmek için aşağı kaydırabilir ve görmek istediğinizi seçebilirsiniz.
 4. Kullanıcı tarafından yayınlanan diğer hikayeleri görüntülemek isterseniz sol veya sağ oka basın.

Insta-Stories Online, düğmesine basarak hikayeleri cihazınıza indirmenizi sağlar. İndirmek sağ üst köşedeki düğme. Kullanıcı adının sağındaki kalp simgesine basarak da favori profillerinizi kaydedebilirsiniz. Bu yazılım aynı zamanda gönderileri görüntülemenizi ve indirmenizi sağlar.

2. Kur

Instadp, Instagram hikayelerini görüntülemenin ve indirmenin yanı sıra Instagram profil resimlerini, Reels’i, Gönderileri, Öne Çıkanlar’ı ve Videoları görüntülemenize ve indirmenize olanak tanır.

Bu aracı kullanarak Instagram hikayelerini nasıl görüntüleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Tarayıcınızı açın ve şu adresi ziyaret edin: instadp İnternet sitesi.
 2. Kullanıcı adı arama çubuğuna şunu yazın: Kullanıcı adı kişi ve basın Girmek.
 3. Basmak Devam etmek göründüğünde.
 4. Varsa, kullanıcının son 24 saat içinde yayınladığı tüm hikayeleri görmek için aşağı kaydırın. Bunlardan herhangi birini kaydetmek istiyorsanız, İndirmek düğme.

Aradığınız her profil içinde görünecek Tarihböylece onlara daha sonra her zaman sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

Instadp tüm platformlarda çalışır ve tamamen ücretsizdir.

3. HikayelerIG

StoriesIG, Instagram hikayelerini görüntülemek ve indirmek için bir başka basit ve ücretsiz web sitesidir. İşletim sisteminiz ne olursa olsun bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Kullanmak için aşağıdaki talimatları izleyin:

 1. Tarayıcınızdan şu adresi ziyaret edin: StoriesIG web sitesi.
 2. Arama çubuğuna profilin adını yazın Kullanıcı adı ve bas Girmek. Kullanıcı adındaki özel karakterlere dikkat edin.
 3. Kullanıcı adının altında görüntülenen mevcut hikayelerin sayısını göreceksiniz. Varsa görüntülemek için aşağı kaydırın. Bunları cihazınıza kaydetmek için seçin İndirmek.

Bu araç, Instagram Öne Çıkanlarını da görüntülemenizi ve indirmenizi sağlar. sadece seç Öne Çıkanlar bir kullanıcı adı aradıktan sonra.

4. Mystalk’ım

Mystalk, diğer üçüncü taraf Instagram profil görüntüleyicilerinden biraz farklıdır. Diğer web siteleri, arama kriterlerinize göre otomatik olarak bir profil yükler; bu, özellikle benzer kullanıcı adına sahip çok sayıda hesap varsa, yanlış sonuçlara ulaşma ihtimalinizin düşük olduğu anlamına gelir.

Mystalk, diğerleri gibi kullanıcı adını girmenize izin verir, ancak doğru profili seçmenize izin verir. Bu nedenle, tam kullanıcı adını bilmek zorunda değilsiniz. Üstelik kişiyi gerçek adını kullanarak da bulabilirsiniz (eğer Instagram’a eklediyse).

 1. Tarayıcınızı açın ve şuraya gidin: Mystalk web sitesi.
 2. Arama çubuğuna şunu yazın: Kullanıcı adı veya kişinin adı ve soyadını girin ve tuşuna basın. Girmek.
 3. Görüntülemek istediğiniz profili seçin.
 4. Kullanıcı adının altında profilin hikayelerini göreceksin. İlginizi çekeni bulmak için bunları tarayın veya hepsini görüntüleyin. Bunları cihazınıza kaydetmek için tuşuna basın. İndirmek hikayenin sağ alt köşesinde

5. Dökümler

Dumpor, hikayeleri, gönderileri ve videoları anonim olarak aramanızı ve indirmenizi sağlar. Bir başka heyecan verici özelliği de hashtag’lere veya konumlara göre arama yapmanıza izin vermesidir.

 1. Tarayıcınızı açın ve şu adresi ziyaret edin: Damper web sitesi.
 2. Yaz Kullanıcı adı arama çubuğunda
 3. Sonuçlarda birkaç profilin göründüğünü göreceksiniz. İlgilendiğiniz birini seçin.
 4. Aşağı kaydırın ve basın Hikayeleri Göster.
 5. Görüntülemek istediğinizi seçin. Cihazınıza kaydetmek isterseniz, yeşil indirme simgesi sağ üst köşede

Bir hesabınız yoksa Instagram, insanların hikayelerine erişmenize izin vermez. Ancak, çok sayıda Instagram hikaye izleyicisinin yardımıyla bu bir sorun değil. Çeşitli araçlar çevrimiçi olarak mevcuttur ve işletim sisteminden bağımsız olarak herhangi bir platformda kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcı dostudurlar ve tamamen ücretsizdirler.

Umarız bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur ve artık bir hesap olmadan Instagram hikayelerini nasıl görüntüleyeceğinizi biliyorsunuzdur.

Instagram Anonim Profil Görüntüleme SSS

Üçüncü taraf Instagram profilini görüntüleyenler güvende mi?

Çoğu durumda, Instagram hikaye görüntüleyicilerini kullanmak güvenlidir. Ancak, bu web siteleri yine de etkinliğinizi ve bilgilerinizi izleyebilir. Çevrimiçi güvenlik konusunda endişe duyanlar, muhtemelen bu araçları kullanmamalı veya bir tanesine karar vermeden önce daha fazla araştırmamalıdır.

Bazı web siteleri, özel profiller tarafından gönderilen hikayeleri görüntülemenizi sağladığını ve ardından sizi genellikle yasal olmayan diğer sayfalara yönlendirdiğini iddia ediyor. Bu web siteleri, cihazınıza zarar verebilecek virüsler bile içerebilir. Diğer üçüncü taraf uygulamaları, geliştiriciye finansman sağlamak için reklamlar görüntüler, ancak bazen kötü amaçlı sitelere bağlantılar gösterebilirler.

Diğer web siteleri sizden e-posta adresinizi, telefon numaranızı veya ek özel bilgilerinizi girmenizi isteyebilir. Bu tamamen size bağlı olsa da, buna karşı tavsiyede bulunuyoruz. Çok sayıda Instagram hikaye görüntüleyicisi, herhangi bir kişisel bilgi vermenizi gerektirmez.

Hesap olmadan herkesin hikayesine bakmak mümkün mü?

Herkesin hikayesine ulaşmak mümkün değil. Her şeyden önce, yalnızca herkese açık profillerden gelen gönderileri görebilirsiniz. Instagram kullanıcılarının iki seçeneği vardır: herkese açık ve gizli. Bir hesap herkese açık olarak ayarlandığında herkes gönderilerini ve hikayelerini görebilir. Ancak gizli bir hesap bir gönderi veya hikaye yayınladığında bunu yalnızca onun takipçileri görebilir.

Ek olarak, Instagram’da Yakın Arkadaşlar seçeneği bulunur. Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar hikayelerini yalnızca seçtikleri kişilerle paylaşır. Bir hesabınız yoksa ve yakın bir arkadaş olarak eklenmezseniz, bu hikayelere erişmek imkansızdır.

Son olarak, her hikayenin yalnızca 24 saat sürdüğünü unutmayın. Kişi onu kendi hesabına kaydetmediği sürece süresi dolmuş bir hikayeye erişemezsiniz. Öne Çıkanlar bölüm.

Teknory