Hindistan – Yeni Zelanda 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası’nda Hindistan ile Pakistan arasındaki karşılaşmada zirveye çıkmak zor olacak ancak ev sahibinin bir sonraki maçında iddialı olabilir. Bu hafta sonu Hindistan Yeni Zelanda’yı yenerken tüm gözler Dharamshala’da olacak. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Hindistan – Yeni Zelanda maçını izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz. Kriket Dünya Kupası’nda Hindistan-Yeni Zelanda maçı […]

Hindistan – Yeni Zelanda 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Kriket Dünya Kupası’nda Hindistan ile Pakistan arasındaki karşılaşmada zirveye çıkmak zor olacak ancak ev sahibinin bir sonraki maçında iddialı olabilir.

Bu hafta sonu Hindistan Yeni Zelanda’yı yenerken tüm gözler Dharamshala’da olacak. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Hindistan – Yeni Zelanda maçını izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kriket Dünya Kupası’nda Hindistan-Yeni Zelanda maçı ne zaman?

Hindistan ve Yeni Zelanda buluşacak 22 Ekim 09:30 BST Hindistan’ın Dharamshala kentindeki HPCA Stadyumu’nda.

Hindistan – Yeni Zelanda maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

2023 ICC Kriket Dünya Kupası’nı izlemenin birçok yolu var ancak en iyi ücretsiz yayın platformu 9Now’dur.

Bu Avustralya yayın hizmeti, her Avustralya maçının yanı sıra turnuvanın en büyük eşleşmelerini ücretsiz olarak sunuyor. Bu yayın programı Hindistan ve Yeni Zelanda arasındaki fikstürü içeriyor.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bir VPN kullanarak bu ücretsiz yayın hizmetinin engellemesini kaldırabilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 9Now’un engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. İçin kayıt olun 9Şimdi

 5. Hindistan – Yeni Zelanda maçını ücretsiz izleyin

Kötü haber şu ki, akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değil. Ancak en iyi VPN’ler genellikle ücretsiz denemeler veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan 9Now’un engelini kaldırabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak ICC Kriket Dünya Kupası’nın önemli fikstürlerini hiçbir şey harcamadan izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

9Now için en iyi VPN nedir?

Ücretsiz akış sitelerinin engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birçok VPN vardır, ancak ExpressVPN bu konuda öncüdür. ExpressVPN 9Now gibi hizmetlerin engellemesini kaldırmak için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile ICC Kriket Dünya Kupası’nda Hindistan – Yeni Zelanda maçını ücretsiz izleyin.

Teknory