HONOR Magic V2, Z Fold 5 ve Pixel Fold’dan daha ucuz olabilir

Kris Carlon / Android Yetkilisi TL;DR HONOR CEO’su George Zhao, Magic V2 için Avrupa fiyatının ipucunu verdi. Zhao, yeni katlanabilirin eski katlanabilirle benzer fiyatlara sahip olacağını öne sürdü. HONOR, geçen hafta IFA 2023’te Magic V2’yi sergileyerek dünyanın en ince kitap tarzı katlanabilir telefonuna yakından bakmamızı sağladı. Ancak şirket o zamandan beri bize cihazı yalnızca 2024’ün […]

HONOR Magic V2, Z Fold 5 ve Pixel Fold’dan daha ucuz olabilir

Kris Carlon / Android Yetkilisi

TL;DR

  • HONOR CEO’su George Zhao, Magic V2 için Avrupa fiyatının ipucunu verdi.
  • Zhao, yeni katlanabilirin eski katlanabilirle benzer fiyatlara sahip olacağını öne sürdü.

HONOR, geçen hafta IFA 2023’te Magic V2’yi sergileyerek dünyanın en ince kitap tarzı katlanabilir telefonuna yakından bakmamızı sağladı. Ancak şirket o zamandan beri bize cihazı yalnızca 2024’ün ilk çeyreğinde küresel pazarlara çıkarmayı planladığını söyledi.

Şimdi, HONOR CEO’su George Zhao, bir röportajda fiyatlandırma hakkında ipucu verdi GSMArena. Zhao, Magic Vs’in fiyatlandırmasının Magic V2’nin küresel fiyatı için “iyi bir referans” olduğunu söyledi.

Magic Vs, Mart 2023’te dünya çapında piyasaya sürüldü ve 1.599 € (~ 1.725 $) fiyatla satışa sunuldu. Yani Magic V2 bu fiyat noktasını korursa, Google Pixel Fold ve Samsung Galaxy Z Fold 5’ten 300 € (~ 324 $) daha ucuz olacak. Ancak 100 € (~ 108 $) fiyat artışı bile HONOR’un katlanabilir hala büyük rakiplerden çok daha ucuz.

HONOR Magic V2’yi 1.599 €’dan satın alır mıydınız?

69 oy

Kablosuz şarj, ultra ince cam ve suya dayanıklılık gibi fiyatına göre birkaç özelliği kaçırıyorsunuz. Ancak HONOR’un en yeni katlanabilir modeli, zarif tasarımın yanı sıra hala birçok dikkate değer eklemeyi beraberinde getiriyor. Bu özellikler arasında Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 66W kablolu şarjlı 5.000mAh pil, kalem desteği, önemli ölçüde azaltılmış ekran kırışıklığı ve çok yönlü bir arka kamera sistemi yer alıyor.

Her halükarda, HONOR’un bu telefonu Çin dışında piyasaya sürmek için 2024 yılının ilk çeyreğine kadar beklemeyeceğini umuyoruz. Şirket bu ultra ince ve hafif tasarımla altın madalya kazandı, bu yüzden bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalırsak gerçekten yazık olur.

HONOR Magic V2, Z Fold 5 ve Pixel Fold’dan daha ucuz olabilir

Teknory