Prime Deal, 2023’ün en iyi fiyatını Fire HD 8 tablete getiriyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi Sanki Amazon Fire tabletleri zaten yeterince uygun fiyatlı değilmiş gibi, bugün Fire HD 8 tabletin fiyatının sadece 54,99 $’a düşmesi, önümüzdeki hafta yapılacak ana satış etkinliğinde yenildiğini görme ihtimalinizin düşük olduğu bir Prime anlaşmasını temsil ediyor. Amazon Fire HD 8 tablet 54,99 ABD doları (45 ABD doları indirimli) Android […]

Prime Deal, 2023’ün en iyi fiyatını Fire HD 8 tablete getiriyor

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

Sanki Amazon Fire tabletleri zaten yeterince uygun fiyatlı değilmiş gibi, bugün Fire HD 8 tabletin fiyatının sadece 54,99 $’a düşmesi, önümüzdeki hafta yapılacak ana satış etkinliğinde yenildiğini görme ihtimalinizin düşük olduğu bir Prime anlaşmasını temsil ediyor.

Amazon Fire HD 8 tablet 54,99 ABD doları (45 ABD doları indirimli)

Android tabletteki %45 indirim, bu yıl takip ettiğimiz en iyi fiyat ve geçen yılki Kara Cuma indirimi sırasında belirlenen önceki düşük fiyatla eşleşiyor. Teklif, Prime üyeler için ayrılmıştır, ancak şunları yapabilirsiniz: hizmeti 30 gün boyunca ücretsiz deneyin Henüz kaydolmadıysanız.

Amazon Fire HD 8 Tablet (2022)Amazon Fire HD 8 Tablet (2022)

Amazon Fire HD 8 Tablet (2022)

İşlevsellik değerle buluşuyor

Fire HD 8, selefine göre iki kat daha fazla depolama alanı sağlayan canlı 8 inçlik HD ekranıyla hızlı ve duyarlıdır. Gelişmiş Wi-Fi ile film akışı yapın, video izleyin veya oyun oynayın ve 12 saatlik pil ömrüyle tüm gün içeriğin keyfini çıkarın.

Tabletin adından anılan 8 inçlik HD dokunmatik ekran net ve canlıdır — gezinme veya akış için idealdir. Hexacore işlemci, tabletin öncekinden %30 daha hızlı olduğu ve 13 saatlik pil ömrünün tüm gün kullanım için fazlasıyla yeterli olduğu anlamına gelir. Alexa, sesli komutları kullanarak zahmetsiz kontrol sağlar ve tablet, özel bir mod, ebeveyn denetimleri ve ücretsiz bir yıl Amazon Kids Plus dahil olmak üzere çeşitli çocuk dostu özellikler içerir.

Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla devam ederken Fire HD 8 fırsatına göz atın.

Prime Deal, 2023’ün en iyi fiyatını Fire HD 8 tablete getiriyor

Teknory