Hulu’da izlenecek en iyi korku filmleri (Aralık 2022)

Sam Smith ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T11:44:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T13:44:04 Hulu, dünyanın en büyük yayın hizmetlerinden biridir ve Cadılar Bayramı yaklaşırken izlenecek ürkütücü korku filmleriyle doludur. İşte önerilerimiz. Cadılar Bayramı sona ermiş olsa da, korku filmleri her zaman harika olacak. Ve akış hizmetleri gibi Hulu favorilerinizi tüketmeyi veya yenilerini keşfetmeyi çok daha kolay hale getirin. Ancak interneti […]

Hulu’da izlenecek en iyi korku filmleri (Aralık 2022)

Yayınlanan: 2022-12-09T11:44:00

Güncellenmiş: 2022-12-09T13:44:04

Hulu, dünyanın en büyük yayın hizmetlerinden biridir ve Cadılar Bayramı yaklaşırken izlenecek ürkütücü korku filmleriyle doludur. İşte önerilerimiz.

Cadılar Bayramı sona ermiş olsa da, korku filmleri her zaman harika olacak. Ve akış hizmetleri gibi Hulu favorilerinizi tüketmeyi veya yenilerini keşfetmeyi çok daha kolay hale getirin.

Ancak interneti ele geçiren çok sayıda akış hizmeti ve her akış hizmetinin sağladığı içerik miktarı nedeniyle, hangi sitede hangi filmlerin izleneceğini anlamak zor olabilir.

Hulu’nun seçmeye değer harika bir seçkisi var, bu yüzden karanlık, ürkütücü bir gece için mükemmel olduğunu düşündüğümüz bazı filmleri inceleyelim. İşte Hulu’daki en iyi korku filmleri…

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kötü Ölü (2013)

Komedi-korku-filmleri-EDHulu

Sam Rami’nin kült klasiğinin 2013’te yeniden çevrimi, orijinalin ruhunu korkunç ama fantastik şekillerde yakalıyor. Devam filmlerinin şakşak komedisi geride kaldı – bunun yerine yeniden başlatma, terk edilmiş bir kabinde şeytani ele geçirmenin acımasız ve cesur bir hikayesini anlatmaya çalışıyor. film, orijinal üçlemenin cazibesine sahip olmasa da korku ve vahşet ile fazlasıyla telafi ediyor.

Altıncı His (1999)

altıncı his ölü insanlar görüyorumaltıncı his ölü insanlar görüyorumHulu

OG büyük twist filmi, bu film kısa bir süre için herkesi M. Night Shyamalan’ın film yapımında bir beyin olduğuna ikna etti. Cinayetten hayaletlere ve aynı anda masum ama ürkütücü çocuklara kadar her türden şeyi kapsar ve sonuçta oyuncu kadrosundaki herkesin harika performansları vardır. İşin püf noktasını bilmeyen iki kişi için bu filmi bozma korkusuyla daha fazla konuşmayacağız. Ama izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Av (2022)

Prey Assassin's Creed başlık görseliPrey Assassin's Creed başlık görseliHulu

Prey, Predator serisinin en yeni bölümüdür ve şimdiye kadarki en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilir. film, yaklaşık 300 yıl önce Komançi Ulusunun ortasındaki Predator’ın köken hikayesi olarak hizmet ediyor.

Naru, kabilesini Dünya’ya inen ilk Yırtıcılardan birine karşı korumak için savaşması gereken yetenekli bir avcı ve iz sürücüdür. film aynı zamanda şu anda akış hizmetindeki en büyük ilk film, bu yüzden bunu iyi bir işaret olarak kabul edin.

Altında Ne Var (2000)

altında ne yatıyoraltında ne yatıyorHulu

Klasik bir hayalet hikayesi mi arıyorsunuz? What Lies Beneath, eşi kaybolduktan sonra komşularında bir sorun olduğundan şüphelenmeye başlayan, başarısız bir evliliği olan bir kadın hakkındadır. Kısa bir süre sonra komşusuna benzeyen genç bir kadının hayaleti ona musallat olmaya başlar. Doğal olarak, hikayede çok daha fazlası var ama What Lies Beneath gerçekten tüyler ürpertici anları olan ustaca bir hikaye.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Beni Cehenneme Sürükle (2009)

Beni cehenneme sürükleBeni cehenneme sürükleHulu

Muhtemelen bu filmin çoğunu korkmuş hissederek geçirecek olsanız da, çoğunu nihayetinde kötü bir karar veren (patronunun onu almaya zorladığı) kötü bir karar veren zavallı kahraman için üzülerek geçireceksiniz. tüm sonsuzluk. Tüm modern korku filmlerinde en ikonik – ve rahatsız edici – sonlardan birine sahip ve bir daha tanıştığınız her yaşlı kadına iyi davranmanız için sizi kesinlikle travmatize edecek.

Hellraiser (2022)

Hellraiser 2022'de Pinhead'den bir kareHellraiser 2022'de Pinhead'den bir kareHulu

Hellraiser, bu listeye en yeni eklenen, ancak şimdiden büyük bir sıçrama yaptı. Franchise 1987’den beri açılıp kapanıyor ve sonunda yeniden başlıyormuş gibi hissettiriyor, bu son film şimdiye kadarki en iyi Hellraiser filmlerinden biri – evet, çok fazla rekabeti yok.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Jamie Clayton’ın Pinhead’in ikonik rolünü üstlendiği bu film, bağımlılığın karanlık tarafını, tüm haklı sebeplerden dolayı sizi kesinlikle korku içinde kıvrandıracak klasik Hellraiser tarzında ele alıyor.

Bu filmlerin hepsi izlenebilir Hulu.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabileceğimizi lütfen unutmayın.

Teknory