Idris Elba, James Gunn’ın DCU’sunun “Durdurulamaz” Olmasını Bekliyor

Warner Bros aracılığıyla James Gunn’ın yeni filmini sabırsızlıkla bekleyenler listesine bir isim daha ekleyebiliriz. DCU varlığıyla bizi şereflendirmek için: İdris Elba. MCU’da gökkuşağı köprüsünün koruyucusu Heimdall ve DCU’da Bloodsport of the Suicide Squad olarak görünen Elba, Gunn’ın DC Universe’ye yeni yaklaşımının “durdurulamaz” olacağını düşündüğünü söyledi. Elba sohbet etti çizgi roman.com Gunn’ın yeni işi ve dostane […]

Idris Elba, James Gunn’ın DCU’sunun “Durdurulamaz” Olmasını Bekliyor

Warner Bros aracılığıyla

James Gunn’ın yeni filmini sabırsızlıkla bekleyenler listesine bir isim daha ekleyebiliriz. DCU varlığıyla bizi şereflendirmek için: İdris Elba. MCU’da gökkuşağı köprüsünün koruyucusu Heimdall ve DCU’da Bloodsport of the Suicide Squad olarak görünen Elba, Gunn’ın DC Universe’ye yeni yaklaşımının “durdurulamaz” olacağını düşündüğünü söyledi.

Elba sohbet etti çizgi roman.com Gunn’ın yeni işi ve dostane şartlarda olup olmadıkları hakkında.

“Yani, evet, hayır. Birbirimize merhaba dedik. O bir dahi, değil mi? Ve DC Universe’de olanların yazarlığına atlayacak daha iyi birini düşünemiyorum. Bunu herkesten daha iyi biliyor ama aynı zamanda harika bir hayal gücü, harika bir tat profili var. Bence DC Universe, onun gözetimi altında durdurulamaz gibi olacak.”

Bunlar kibar sözler ve gelecekte DC karakterlerini oynamaya devam etmek isteyen biri gibi geliyor. Patrona yalakalık yapmaktan asla zarar gelmez. Gunn, DCU başkanı Peter Safran ile birlikte DCU için yeni bir planı da içerecek olan bütün bir planı duyurdu. Süpermen film, bir barışçıl yan ürün, bir Yeşil Fener dizi, bir Game of ThronesThemyscira (Wonder Woman’ın evi) ve daha pek çok şey hakkında benzeri bir gösteri.

Gunn’da Elba’nın dönüşü yazılı bu İntihar Timi Will Smith’in ilk filmdeki Deadshot tasvirinin yerine geçmedi, ancak Elba duyurulduğu zaman bu söylentiyi ortadan kaldırmak için yolundan çekilmediğini söyledi. çarpıştırıcı.

“Bu söylentiler doğaldı çünkü Will ikinci filme katılmayacağını söyledi, bu yüzden izleyicilerin veya hayranların Deadshot karakteri diğer filmde yaşadığı için Deadshot karakterini benim devralacağımı düşünmeleri oldukça doğaldı. Ama James bunu yapmak istemediği için gerçekten tatmin oldum, bunu yapmak istemedim. Deadshot harika bir karakter ve Will onu öldürüyor, bu yüzden seyirciler ve hayranlar bu söylentiyi devam ettirmeye gerçekten hevesliydim.

Şimdiye kadar, DCU, Marvel’a şimdi parası için gerçek bir şans verecek gibi görünüyor. Faz 5’in şu ana kadar gittiği yol düşünüldüğünde, kesinlikle kıçına bir tekme atabilir. Konuşma konusu olan mesele: Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quintumnia olarak anılmıştır iflas etmiş işletme.

Bunun ne olursa olsun nasıl sallandığını izlemek eğlenceli olacak.

Teknory