Way Of Water Gişe Yıl Sonu Artış Trendini Sürdürüyor

Ev film Haberleri Avatar: Way Of Water Gişe Yıl Sonu Eğiliminde Şaşırtıcı Bir Şekilde Yükselmeye Devam Ediyor Avatar: The Way of Water’ın 2022’nin son Cuma günü, yurtiçinde geçen Cuma gününe göre daha yüksek bir gişe hasılatı elde ederek şaşırtıcı bir yükseliş eğilimini sürdürüyor. Avatar: Suyun Yolu 2022’nin son günlerinden birinde gişede büyümeye devam ediyor. 2009’un […]

Way Of Water Gişe Yıl Sonu Artış Trendini Sürdürüyor

Avatar: The Way of Water’ın 2022’nin son Cuma günü, yurtiçinde geçen Cuma gününe göre daha yüksek bir gişe hasılatı elde ederek şaşırtıcı bir yükseliş eğilimini sürdürüyor.


Avatar: Suyun Yolu 2022’nin son günlerinden birinde gişede büyümeye devam ediyor. 2009’un çok tutulan filminin gecikmiş devam filmi olan film avatarı, yurtiçi gişede 134 milyon dolarlık ılık bir haftasonuna açıldı. Kuşkusuz, kendi tahminlerine ve yönetmen James Cameron’ın başa baş etmek için en az 2 milyar dolar kazanması gerektiğini söylemesine kıyasla sadece ılıktı, ancak film inanılmaz bir büyüme gösterdi ve sadece iki yılda dünya çapında 1 milyar doları aştı. haftalar ve gişe üzerindeki kalesini 2023’ün başlarına kadar sürdürme sözü verdi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Başına Son teslim tarihi, Avatar: Suyun Yolu‘ nin gişe hasılatı bu Cuma günü ek 22 milyon dolar kazandı. Bu, filmin yalnızca 19.2 milyon dolar kazandığı geçen Cuma gününe göre yüzde 15’lik bir artış. Hafta sonunun genel olarak geçen hafta sonundan (Noel tatiliydi) daha az süreceği tahmin edilirken, filmin bu periyodik haftalık büyüme ataklarıyla devam eden gücünü kanıtlıyor ve bu da filmin ikinci Çarşamba gününe girmesine neden oldu. gişe yılın en iyi çarşambasını yayınlıyor.

İlgili: Örümcek Avatarın Gizli Anahtarıdır: Suyun Başarısının Yolu


Avatar: The Way of Water’s Box Office Neden Bu Kadar Güçlü?

jake-sully-in-avatar-su yolu

katkıda bulunan birkaç faktör vardır. Avatar: Suyun Yolutitanik gişe. Birincisi ve en önemlisi, tıpkı orijinali gibi avatarı, tam olarak beğenilmek için sinemalarda izlenmesi gereken bir etkinlik filmi olarak pazarlanıyor. 3D ve Premium Geniş Format biletlerindeki ek ücret, birçok hayranın onu birden çok kez izlemek için sinemalara dönmek isteyeceği gerçeği gibi, ona büyük bir destek sağladı.

Bununla birlikte, gösterimi boyunca tek tek günlerde büyüme gösterebilmesi alışılmadık bir durumdur, çünkü tipik olarak bir film en büyük günlerini ilk haftasında yaşar ve sonraki haftalarda sürekli bir yavaşlama gösterir. Bu büyümeye katkıda bulunan pek çok faktör var, ancak tahmin edilemeyecek olanlardan biri Amerika’nın Midwest bölgesindeki aşırı hava koşullarıydı. İstanbul’u etkisi altına alan kış soğuğu Avatar: Suyun Yolu‘in ikinci haftası, elektrik kesintilerine neden oluyor ve hayranları yerel sinemaları açık olsa bile evlerini terk etmeye isteksiz hale getiriyor ve etkilenen belirli bölgelerde hava azaldıkça, filmi izlemeyi bekleyen izleyiciler muhtemelen sinemalara akın ediyor.

O korkunç Midwest havası ve filmin üç saatten fazla süresi (sinemaların filmi tek bir gün boyunca pek çok kez göstermesini engelleyen) Avatar: Suyun Yolukümülatif gişe toplamı, yenemeyeceği yerel alanda yavaş ve istikrarlı bir şekilde artıyor Top Gun: MaverickYıl bitmeden inanılmaz brüt. Ancak şimdiden uluslararası pazarlarda yılın 1 numaralı filmi oldu. Bu kısmen, her zaman büyük bir gişe artışı sağlayan bir bölge olan Çin’de bu yıl gösterilen tek Amerikan filmlerinden biri olmasından kaynaklanıyor.

Devamı: 2022 Gişesi 2021’den ÇOK DAHA İYİ (Ve 2019’dan ÇOK KÖTÜ)

Kaynak: Son tarih

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory