İşlere başvurmayı çok daha kolay hale getiren bir hizmette %90’ın üzerinde tasarruf edin

TL;DR: 15 Aralık’a kadar, LazyApply İş Başvurusu Asistanına ömür boyu abonelik için kaydolabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) WINTER20 kodunu kullanarak sadece 53,60 $ karşılığında. Bu, %90’ın üzerinde tasarruf demek. Tatillerde işsiz olmak zordur. LinkedIn veya Indeed gibi web sitelerindeki işlere başvurmak için saatler harcamaktan ve yalnızca potansiyel işverenler tarafından hayalet olarak görülmekten bıktıysanız, LazyApply yardım etmeye […]

İşlere başvurmayı çok daha kolay hale getiren bir hizmette %90’ın üzerinde tasarruf edin

TL;DR: 15 Aralık’a kadar, LazyApply İş Başvurusu Asistanına ömür boyu abonelik için kaydolabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) WINTER20 kodunu kullanarak sadece 53,60 $ karşılığında. Bu, %90’ın üzerinde tasarruf demek.


Tatillerde işsiz olmak zordur. LinkedIn veya Indeed gibi web sitelerindeki işlere başvurmak için saatler harcamaktan ve yalnızca potansiyel işverenler tarafından hayalet olarak görülmekten bıktıysanız, LazyApply yardım etmeye hazır. Ve 15 Aralık’a kadar Kış Tasarrufu etkinliği sırasında, bu uygun iş başvuru asistanına ömür boyu abonelik için ek %20 indirim kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır)fiyatı kupon koduyla sadece 53,60 dolara düşürdü KIŞ20.

Tek bir tıklamayla binlerce işe başvurduğunuzu hayal edin. İle birlikte LazyApply İş Başvurusupotansiyel pozisyonlara başvurmak için form doldurmak ve özgeçmiş yüklemek için harcadığınız saatleri azaltabilir ve LazyApply’ın işi sizin için yapmasına izin verebilirsiniz.

Yeni bir iş arıyorsan veya 2023’te aramaya başlamayı planlıyorsan, bu kullanışlı hizmete ömür boyu abonelik, sana hayatının saatlerini geri verecek. LazyApply’ın sizin için başvurabilmesi için tüm bilgilerinizi bir kerede girmenizi sağlar. Ardından boş zamanlarınızda yeni beceriler öğrenebilirsiniz.

LazyApply, doğrudan LinkedIn’den size gönderilen profiller aracılığıyla iş fırsatlarına ulaşmanıza yardımcı olur ve o gıpta ile bakılan mülakatı puanlama şansınızı artırmanıza yardımcı olmak için günde 150’ye kadar işe başvurmanıza yardımcı olur. Haftada bir yapılan danışma görüşmesi, ne kadar iyi durumda olduğunuz konusunda size bilgi verir ve daha iyi uygulama stratejileri bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca özgeçmişinizin gerçekten öne çıkması için yardım alacaksınız.

LazyApply İş Başvurusu için ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) kupon koduyla sadece 53,60 ABD doları karşılığında KIŞ20 13 Aralık ile 15 Aralık arasındaki Kış Tasarrufu etkinliği sırasında. Daha da fazla tasarruf mu arıyorsunuz? Winter Savings koleksiyonunun tamamını buradan satın alarak bu sınırlı süreli kupondan en iyi şekilde yararlanın(yeni bir sekmede açılır).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory