Yenilenmiş Amazon cihaz fırsatları: Prime Day’den önce Echo, Fire, Eero ve Kindle cihazlarında tasarruf edin

Amazon, Prime Day’den önce yenilenmiş cihaz fırsatlarını düşürdü. İşte en iyileri: Bu sık olmaz, ancak Amazon yenilenmiş cihazlarını Prime Day’den önce son derece düşük fiyatlara sunuyor. Amazon Prime Day’in stresi üstesinden gelinemeyecek kadar fazlaysa ve birkaç hafta erken indirimli alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, şimdi yenilenmiş bir Kindle, Echo, Fire veya Eero cihazını ürkütücü derecede düşük […]

Yenilenmiş Amazon cihaz fırsatları: Prime Day’den önce Echo, Fire, Eero ve Kindle cihazlarında tasarruf edin

Amazon, Prime Day’den önce yenilenmiş cihaz fırsatlarını düşürdü. İşte en iyileri:eero 6 ağ WiFi sistemi

Amazon Echo Studio hoparlörü

Amazon yangın 7 tablet

Bu sık olmaz, ancak Amazon yenilenmiş cihazlarını Prime Day’den önce son derece düşük fiyatlara sunuyor.

Amazon Prime Day’in stresi üstesinden gelinemeyecek kadar fazlaysa ve birkaç hafta erken indirimli alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, şimdi yenilenmiş bir Kindle, Echo, Fire veya Eero cihazını ürkütücü derecede düşük bir fiyata kapma şansınız var. Elbette, sertifikalı yenilenmiş cihazlar(yeni bir sekmede açılır) yepyeni değiller ama oldukları gibi görünüp çalıştıkları test edilmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca, Amazon’un yepyeni bir cihazla aynı sınırlı garantisiyle desteklenirler. Bu araçlardan birini alarak cüzdanınızı ve çevreyi sağlam bir hale getirmiş olacaksınız. Ne de olsa, satın alınan her yenilenmiş cihaz çöp sahasına giden bir cihazdan daha az demektir, değil mi?

Prime Day öncesinde, bulduğumuz en iyi yenilenmiş Amazon cihaz fırsatlarından bazıları burada.

Yenilenmiş Kindle fırsatları

neden beğendik

Yeni bir Kindle Paperwhite (8 GB) gördüğümüz en düşük fiyat 94,99 $, yani yenilenmiş bir tane almak anlamına geliyor(yeni bir sekmede açılır), Prime Day’den önce fazladan 15$ tasarruf etmiş olacaksınız. Piyasadaki en iyi e-okuyucu mu? Muhtemelen hayır, ama Mashable’dan Alex Perry bunun “neredeyse okumayla ilgili tüm küçük can sıkıcı şeyler olmasa bile daha fazla okumak isteyen insanlar için mükemmel.” Ve 80 doların altında, bazı kusurlarını gözden kaçırmaya hazırız.

Daha fazla yenilenmiş Kindle fırsatı

Yenilenmiş eero fırsatları

neden beğendik

WiFi bağlantınızı artırmanız mı gerekiyor? Amazon eero 6 ağ WiFi sistemi(yeni bir sekmede açılır) 500 Mbps’ye kadar hızları destekler ve 3.000 fit kareye kadar kapsar. Bu yenilenmiş sertifikalı anlaşmayla, evinizi sağlam WiFi ile donatmak için yalnızca 84,99 ABD Doları karşılığında bir yönlendirici ve bir genişletici alacaksınız. Sistemi yeni satın almak size 140$ kazandırır, yani yaklaşık %40 tasarruf etmiş olursunuz ve sistemi şimdiye kadarki en düşük fiyata alırsınız.

Daha fazla yenilenmiş eero fırsatı

Yenilenmiş Echo fırsatları

neden beğendik

Amazon’un en iyi ses veren konuşmacısı Echo Studio(yeni bir sekmede açılır), daha önce 45 dolardan fazla bir indirim görmedi. Bu nedenle, sertifikalı yenilenmiş bir sürüm satın alarak, şimdiye kadarki en düşük fiyat olan 139,99 $ karşılığında bir tane alacaksınız. Echo Studio, daha sürükleyici stüdyo kalitesinde ses sunmak için stereo yukarı karıştırma ve mekansal sanallaştırma özelliklerine sahiptir. Ayrıca herhangi bir odaya uyum sağlayabilir, diğer Alexa cihazlarınızdan herhangi biriyle etkileşim kurabilir ve bir akıllı ev merkezi görevi görebilir.

Daha fazla yenilenmiş Echo fırsatı

Yenilenmiş Fire tablet fırsatları

neden beğendik

2022’de piyasaya sürülen Amazon Fire 7 tablet, son derece uygun fiyatlı olması dışında olağanüstü bir şey değildi. Mashable alışveriş muhabiri Haley Henschel’in incelemesinde yazdığı gibi, “Tablet benzeri çoğu şeyi yapma kapasitesine sahip, Ve bunun için sadece 60 dolar ödüyorsun. Bu fiyat noktası, temel olarak, tüm kusurları için bir Hapisten Çıkın kartıdır.” 32GB sürümü genellikle 80 ABD dolarıdır, ancak bunun yerine sertifikalı yenilenmiş olanı seçerseniz, onu yalnızca 40 ABD dolarına alabilirsiniz. şikayet edebileceğin hiçbir şey yok.

Daha fazla yenilenmiş Fire tablet fırsatı

Daha fazla yenilenmiş Amazon cihaz fırsatı

Teknory