İş başvurularına yardımcı olacak bu AI asistanı sadece 40 $ karşılığında satışta

TL;DR: 12 Şubat itibariyle, Resoume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 600 $ yerine sadece 39.99 $ karşılığında satışta. Bu, %90’ın üzerinde büyük bir indirim. İş arama her zaman gelişmektedir. Yıllar önce, oraya çıkıp kaldırıma vurmak, sağlam bir pozisyon kapmak için uygun bir yol olabilirdi, ancak bu, çevrimiçi başvurular lehine gitti. […]

İş başvurularına yardımcı olacak bu AI asistanı sadece 40 $ karşılığında satışta

TL;DR: 12 Şubat itibariyle, Resoume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 600 $ yerine sadece 39.99 $ karşılığında satışta. Bu, %90’ın üzerinde büyük bir indirim.


İş arama her zaman gelişmektedir. Yıllar önce, oraya çıkıp kaldırıma vurmak, sağlam bir pozisyon kapmak için uygun bir yol olabilirdi, ancak bu, çevrimiçi başvurular lehine gitti. Bunlar hala etrafta, ancak göndermeniz gereken başvuruların sayısı çok saçma.

Ortalama bir iş avcısını alır 80 uygulama(Yeni bir sekmede açılır) bir iş teklif edilmeden önce ve bu onların kabul edebilecekleri bir pozisyon olduğu anlamına gelmez. İş başvurularında zaman kazanmak istiyorsanız(Yeni bir sekmede açılır)işin bir kısmını yapay zekanın yapmasına izin vermeyi deneyin (süper popüler ChatGPT’nin damarında). Eksiksiz Özgeçmiş Yapay Zeka Yardımcı Özgeçmiş Yazarı, iş materyallerinizi oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olan bir araçtır ve ömür boyu abonelik yalnızca 39,99 ABD dolarıdır (reg. 600 dolar).

İş arayışınızda yapay zekadan yardım alın

Ortak akıl diyor ki iş materyallerinizi düzenleyin(Yeni bir sekmede açılır) gönderdiğiniz her uygulama için, ancak bu inanılmaz derecede zaman alıcı ve stresli olabilir. Neden bir robottan yardım almıyorsunuz? Resume’nin AI asistanı(Yeni bir sekmede açılır) sizin için iş malzemeleri üreterek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Sadece LinkedIn’inizi Özgeçmiş hesabınıza bağlayın ve çeşitli özgeçmiş şablonları arasından seçim yapın. AI gerisini halleder. Rengi, düzeni ve yazı tipini düzenleyerek bitmiş ürünü özelleştirin.

Gelecek vaat eden bir pozisyon özgeçmiş istiyorsa, strese girmeyin. Bir taslak oluşturun ve Resoume’un bunu nasıl derecelendirdiğini görün. Yüksek bir puan, bir ön yazı yazmanın ve tüm materyallerinizi göndermenin zamanı geldiği anlamına gelebilir.

Dünyada bu kadar çok başvuru varken, farklı iş fırsatlarıyla nerede olduğunuzun izini kaybetmek kolay olabilir. Resoume’un sezgisel organizasyon sistemini kullanarak tüm özgeçmişlerinizi, randevularınızı ve tekliflerinizi tek bir yerde gözden geçirin. Artık çirkin e-tablolar veya bir sonraki görüşmenizin ne zaman olduğunu hatırlamaya çalışmak yok. Geriye kalan tek şey mülakatta başarılı olmak.

Size zaman kazandıracak bir AI uygulama asistanı

İş başvurusunda bulunurken zamandan tasarruf edin. Complete Resume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik alın(Yeni bir sekmede açılır) 39,99 $ (kayıtlı 600 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory