İşte Amazon Prime’ın Fallout Serisine İlk Bakış

Bir dizi muğlak teaser ve basın bülteninin ardından nihayet Amazon Prime’ın ne olduğuna gerçek anlamda ilk kez bakabiliyoruz. Araları açılmak TV dizileri şöyle görünecek: nezaket Gösteriş Fuarı. Görüntüler; kasalar, gulyabaniler ve güç zırhları da dahil olmak üzere seriden bekleyebileceğiniz tüm klasik ikonografiyi sergiliyor. Ella Purnell Lucy rolünde Gösteriş Fuarı Makale, aynı zamanda yaratıcılar olan ortak […]

İşte Amazon Prime’ın Fallout Serisine İlk Bakış

Bir dizi muğlak teaser ve basın bülteninin ardından nihayet Amazon Prime’ın ne olduğuna gerçek anlamda ilk kez bakabiliyoruz. Araları açılmak TV dizileri şöyle görünecek: nezaket Gösteriş Fuarı. Görüntüler; kasalar, gulyabaniler ve güç zırhları da dahil olmak üzere seriden bekleyebileceğiniz tüm klasik ikonografiyi sergiliyor.

Ella Purnell Lucy rolünde

Gösteriş Fuarı Makale, aynı zamanda yaratıcılar olan ortak yaratıcılar Lisa Joy ve Jonathan Nolan ile yapılan röportaj sayesinde bize gösterinin ilk somut ayrıntılarını vermeye devam ediyor. Batı dünyası. Dizide Ella Purnell, mahzeninden saflık ve iyimserlikle çıkan ancak çorak arazinin dehşetiyle yüzleşmek zorunda kalan “gözlü” bir kadın olan Lucy’yi canlandıracak.

Nolan, “Lucy büyüleyici, cesur ve güçlü” diyor. “Ve sonra onun şu gerçeklikle yüzleştiğini görüyorsunuz, hey, belki de birlikte büyüdüğünüz sözde erdemli şeyler o kadar da erdemli olmayabilir. Eğer erdemliyseler, dolaylı bir erdemlilik içinde yatıyorlardır. Bu lüks bir erdemdir. Sen bakış açınız, çünkü hiçbir zaman yemeğiniz bitmedi, değil mi? Sizler her şeyi paylaşabildiniz; çünkü paylaşacak yeterince şeyiniz vardı.” Bu sert gerçekler doğrudan oyun serisini yönlendiren temalardan alınmıştır.

Gösteri aynı zamanda Fallout’un animasyonlu maskotu Vault Boy’a daha yakından bakmamızı sağlayacak ve ona bir tür başlangıç ​​hikayesi sunacak. Todd Howard’ın kendisine göre, “Bu onların ortaya çıkardığı bir şeydi ve gerçekten akıllıcaydı.” Dizinin serinin imzası niteliğindeki komedi ve şiddeti dengeleme konusunda iyi bir iş çıkardığını söylüyor.

Howard’ın konuştuğu Gösteriş Fuarı Dizinin yaratılışı hakkında da yıllar boyunca potansiyel uyarlamalar hakkında birçok toplantı yaptığını ancak hiçbir şeyin doğru gelmediğini söyledi. Bu konuda ciddileşmeye başladıklarında, birlikte çalışmak istediği rüya yaratıcısını dışarı attı. “Birine dedim -kim olduğunu söylemeyeceğim- ama başka bir yapımcıyla toplantıdaydım ve şöyle dedim: ‘Başkalarıyla konuşmadan önce Jonah Nolan’ın bunu yapacağını söylediğini duymak istiyorum. Asla yap bunu.’” Açıkçası Howard’ın rüyası gerçek oldu.

Walton Goggins Ghoul rolünde

Dizide kimlerin rol aldığına dair bir fikrimiz olsa da artık hangi rolleri oynayacaklarını biliyoruz. Moises Arias, Lucy’nin erkek kardeşini canlandırıyor ve Kyle MacLachlan onların babası ve Vault 33’ün gözetmeni. Çorak arazide Aaron Moten, Brotherhood of Steel’de bir yaveri canlandırıyor, Sarita Choudhury belirsiz bir lider, Michael Emerson ise “esrarengiz bir araştırmacı”. Wilzig ve Walton Goggins, Fallout’un yayılan, burunsuz insanlarından biri olan bir gulyabaniyi canlandırıyor. Ghoul, karakterine verilen adla Moten ve Purnell’in karakterleriyle birlikte ana başrollerden biri olarak tanımlanıyor. Ghoul, Lucy’nin masum karakterine alaycı bir engel olarak tanımlanıyor.

Görsellerin geri kalanını aşağıdaki gösteriden kontrol edebilirsiniz.

[Source: Vanity Fair]

Teknory