İşte Bir iPad Pil Değiştirme Maliyeti Ne Kadar

iPad’inizin pilini değiştirmek için ödemeniz gereken kesin miktar, kullandığınız modele ve teknik özelliklerine bağlıdır. Çoğunlukla, iPad Pro gibi birçok varyasyonu olan modellerde, potansiyel fiyatlarda daha geniş bir yelpaze görebilirsiniz. Pili değiştirmek için en ucuz model, normal, altyazısız bir iPad olacaktır. Apple’a göre onarım tahmini aracı, 9. Nesil veya önceki herhangi bir iPad’in pilinin değiştirilmesi 99 […]

İşte Bir iPad Pil Değiştirme Maliyeti Ne Kadar

iPad’inizin pilini değiştirmek için ödemeniz gereken kesin miktar, kullandığınız modele ve teknik özelliklerine bağlıdır. Çoğunlukla, iPad Pro gibi birçok varyasyonu olan modellerde, potansiyel fiyatlarda daha geniş bir yelpaze görebilirsiniz.

Pili değiştirmek için en ucuz model, normal, altyazısız bir iPad olacaktır. Apple’a göre onarım tahmini aracı, 9. Nesil veya önceki herhangi bir iPad’in pilinin değiştirilmesi 99 ABD dolarına mal olacaktır. Bu, 10. Nesilden başlayarak biraz artarak 119 ABD Dolarına çıkıyor. Bu 119 ABD Doları, aynı zamanda herhangi bir iPad Mini veya iPad Air neslinde pili değiştirmenin maliyetidir.

iPad Pro’ya geçtiğinizde daha fazla fiyat değişikliği görmeye başlarsınız. En eski 9,7 inçlik orijinal iPad Pro’dan başlayarak, fiyat hala 119 ABD dolarıdır ve bu, 12,9 inçlik 5. Nesil iPad Pro’ya kadar tüm varyasyonları kapsar. Nesil 6’ya geçtiğinizde, fiyat önemli ölçüde 179 dolara yükseliyor.

Teknory