İşte Google Pixel 8 lansman etkinliği bingo kartınız!

TL;DR Google Pixel 8 lansman etkinliğini kutlamak için bir bingo kartı oluşturduk. Etkinliği canlı izleyin ve arka arkaya beş kareyi dikey, yatay veya çapraz olarak eşleştirip eşleştiremeyeceğinizi görün. Bu etkinlikte Google’ın Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2’yi piyasaya sürmesini bekliyoruz. Ekim Made by Google etkinliği burada yılın en önemli etkinliklerinden biri Android […]

İşte Google Pixel 8 lansman etkinliği bingo kartınız!

TL;DR

  • Google Pixel 8 lansman etkinliğini kutlamak için bir bingo kartı oluşturduk.
  • Etkinliği canlı izleyin ve arka arkaya beş kareyi dikey, yatay veya çapraz olarak eşleştirip eşleştiremeyeceğinizi görün.
  • Bu etkinlikte Google’ın Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2’yi piyasaya sürmesini bekliyoruz.

Ekim Made by Google etkinliği burada yılın en önemli etkinliklerinden biri Android Otoritesi. Google’ın en yeni Pixel telefonlarını ve diğer Pixel ürünlerini tanıttığını görmek her zaman eğlencelidir. Ama ne bunu daha da eğlenceli hale getirir biliyor musun? Aynı zamanda bir bingo oyunu olsaydı! Bu nedenle bir Google Pixel 8 lansman etkinliği bingo kartı hazırladık.

Etkinlik yarın, 4 Ekim 2023, 10:00 ET’de gerçekleşecek. Bunu kullanarak yerel saat diliminize dönüştürebilirsiniz. bu araç. Etkinliği şu adrese giderek YouTube’dan canlı olarak izleyebilirsiniz: Google’ın profili tarafından yapılmıştır.

Aşağıdaki bingo kartına ve nasıl oynanacağına ilişkin talimatlara göz atın!

Google Pixel 8 lansman etkinliği bingo kartı

Bingo Kartı 2023

Bingo kuralları basittir. Etkinlikte bir şey olduğunda/olmadığında, karşılık gelen kareyi bulun. Tamamlandı olarak işaretlemek için o kareyi kazıyın veya karenin üzerine bir şey koyun. Etkinlik devam ederken kareleri düzenli olarak işaretlemelisiniz. Ortadaki kare boş alan olduğundan otomatik olarak işaretlenir.

Sonunda, beş tanesi arka arkaya olacak şekilde işaretlenmiş yeterli kareye sahip olabilirsiniz. Sıra yatay, dikey veya çapraz olabilir. Bu olduğunda, bu bir bingo! Eğer bir gruptaysanız ilk “BİNGO!” diyen kişi. kazanan o.

Bu sadece eğlence amaçlıdır, dolayısıyla kazanırsanız herhangi bir ödül sunulmamaktadır. Cevapların düzeni beş karenin doldurulmasını imkansız hale getiriyorsa kimsenin kazanamaması da mümkündür. Sadece bekleyip görmemiz gerekecek!

Ne olursa olsun, Google Pixel 8 lansman etkinliğinin yeni Pixel 8 telefonlarını, yeni Pixel Watch 2’yi ve Pixel Buds Pro için bazı güncellenmiş renkleri içermesini bekliyoruz. Ancak başka sürprizler de olabilir, bu nedenle etkinlik için takvimlerinizi işaretleyin!

İşte Google Pixel 8 lansman etkinliği bingo kartınız!

Teknory