İşte her açıdan gerçek hayattan bir Nothing Phone 2

TL;DR YouTuber MKBHD, Nothing Phone 2’yi gösteren kısa bir video yayınladı. Klipte telefonu her açıdan görebileceğiniz gibi bazı özelliklerin de çalıştığını görebilirsiniz. Bugün erken saatlerde, Phone 2 ile Phone 1 ile karşılaştırmalı olarak çekilen görüntüleri paylaştık. Hiçbir şey yutturmaca makinesi bugün oldukça kuvvetli bir şekilde çalkalanıyor. Bu sabahın erken saatlerinde Carl Pei, şu anda Nothing […]

İşte her açıdan gerçek hayattan bir Nothing Phone 2

TL;DR

  • YouTuber MKBHD, Nothing Phone 2’yi gösteren kısa bir video yayınladı.
  • Klipte telefonu her açıdan görebileceğiniz gibi bazı özelliklerin de çalıştığını görebilirsiniz.
  • Bugün erken saatlerde, Phone 2 ile Phone 1 ile karşılaştırmalı olarak çekilen görüntüleri paylaştık.

Hiçbir şey yutturmaca makinesi bugün oldukça kuvvetli bir şekilde çalkalanıyor. Bu sabahın erken saatlerinde Carl Pei, şu anda Nothing Phone 2’yi bir NDA kapsamında test eden herkesin devam edip düzenlenmemiş kamera örnekleri göndermesine izin veren bent kapaklarını açtı. Phone 2’ye sahip olduğumuz için, Nothing Phone 1 ile karşılaştırdıkları bazı resimler yayınladık. Bunları Phone 2 ve Phone 1 kamera karşılaştırmamızda kontrol edebilirsiniz.

Şimdi, YouTuber Marques Brownlee – diğer adıyla MKBHD – Phone 2’yi gösteren bir video klip yayınladı. Yukarıda yansıttığımız klipte, telefonu her yönden görebilirsiniz. Brownlee, The Glyph’in yeni düzeninin nasıl özelleştirilebilir olduğunu bile gösteriyor.

MKBHD’nin videosundan ödünç alınan bazı fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hiçbir Şey Telefon 2 görselleri

Gördüğünüz gibi, Telefon 2, Telefon 1’e çok benziyor. Renk grubu biraz farklı, geçen yılın modelindeki siyah unsurlar koyu griye döndü. Bu, cihazın arkasındaki her bileşeni biraz daha belirgin hale getirmeye yardımcı olur.

Telefonun arkasındaki ışıklar olan Glif de yeni bir düzenlemeye sahip. Bu sefer iki kattan fazla LED bölgesi var ve tasarımın kendisi daha simetrik. Nothing Phone 1’de görülen 12 yerine 33 LED bölgesine sahip olmak, size her ışığın ne yaptığı üzerinde daha ayrıntılı kontrol sağlar. Bunu geçen hafta Nothing bir video gösterimi paylaştığında daha ayrıntılı olarak gördük. Bu, benzersiz bildirimler oluşturmanıza yardımcı olabilir ve telefonunuzda neler olup bittiğini bir bakışta görmenize olanak tanır. Bir masanın üzerinde yüzü aşağı dönük olsa bile hangi bildirimlerin sizi beklediğini bileceksiniz.

Ön tarafta, sola hizalanmış selfie kamera kesiti ortaya doğru hareket ediyor. Çerçeveler simetriktir ve cam düz kalır. Ancak MKBHD herhangi bir ölçü vermediği için ekranın ne kadar büyük olduğunu söyleyemeyiz. MKBHD’nin videosunda Nothing Phone 2’nin Phone 1’den biraz daha büyük olduğu gerçeğinden hareketle, ekranı da biraz daha büyük varsaymanızı öneririz. Elbette, telefonun NDA kapsamında bizde olduğunu zaten biliyorsunuz, yani… evet. Boyutunu biliyoruz ama size söyleyemeyiz.

Hiçbir şey Phone 2’yi 11 Temmuz’da resmi olarak piyasaya sürmeyecek. O zamana kadar, telefon hakkında bilinmesi gereken her şeyi zaten öğreneceğinizden eminiz, fiyatı kalan tek gizem olacak.

İşte her açıdan gerçek hayattan bir Nothing Phone 2

Teknory