İşte Microsoft Word’de Kendi E-kitabınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Ana içeriğinizin son sayfasından sonra bir “Yazar Hakkında” sayfası eklemelisiniz. Burası, kendinizle ilgili eğlenceli şeyleri, kariyerinizdeki önemli noktaları ve hatta geçmişte yazdığınız diğer e-Kitapları dahil ettiğiniz yerdir. Okuyucularınızın sizi çevrimiçi olarak kolayca bulabilmesi için sosyal medya bağlantılarınızdan ve web sitenizden bahsetmek de iyi bir fikirdir. Yazar içeriğinizi yazarken, Roket Genişletme markanıza uygun bir ton kullanmanızı […]

İşte Microsoft Word’de Kendi E-kitabınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Ana içeriğinizin son sayfasından sonra bir “Yazar Hakkında” sayfası eklemelisiniz. Burası, kendinizle ilgili eğlenceli şeyleri, kariyerinizdeki önemli noktaları ve hatta geçmişte yazdığınız diğer e-Kitapları dahil ettiğiniz yerdir. Okuyucularınızın sizi çevrimiçi olarak kolayca bulabilmesi için sosyal medya bağlantılarınızdan ve web sitenizden bahsetmek de iyi bir fikirdir.

Yazar içeriğinizi yazarken, Roket Genişletme markanıza uygun bir ton kullanmanızı önerir. Esprili, resmi, eğlenceli veya eKitap konunuzu ve önceki çalışmanızı yansıtan herhangi bir şey olabilir. Örneğin borsa hakkında yazıyorsanız resmi bir üslup kullanmalısınız. Bir kurgu yazarıysanız, bunun yerine esprili ve eğlenceli bir ton kullanın.

Yazar sayfanıza bir resim de eklemek isteyebilirsiniz. Bunu Microsoft Word’de yapmak için, izlenecek adımlar şunlardır (üzerinden Microsoft):

  1. Yazar sayfanıza tıklayın.
  2. Ekle sekmesine gidin.
  3. Çizimler bölümünde, öğesini seçin. Resimler > Bu Cihaz.
  4. Eklemek istediğiniz fotoğrafı bulun.
  5. Ekle’yi seçin.
  6. Köşeleri sürükleyerek fotoğrafı istediğiniz gibi yeniden boyutlandırın.
  7. “Resim Stilleri” bölümünde bulunan stilleri kullanarak fotoğrafı kırpın ve stil verin.

Teknory