İtibar (Taylor Versiyonu) Vault Parçaları: Şarkı Başlıkları, Teoriler ve İşbirliği…

14 Haziran 2024 22:27 İtibar (Taylor Versiyonu) kasa şarkı tahminleri: Kasa şarkılarının isimleri nelerdir? Resim: Getty Images aracılığıyla SUZANNE CORDEIRO/AFP, Big Machine Records kaydeden Katie Louise Smith Taylor Swift’in İtibar (TV) kasasında hangi şarkılar olacak? Peki üzerlerinde başka hangi sanatçılar görünecek? İşte en son teorilerin tümü. Onun için hazır mısın? ‘İtibar (Taylor Versiyonu)’ çok yakında […]

İtibar (Taylor Versiyonu) Vault Parçaları: Şarkı Başlıkları, Teoriler ve İşbirliği…

14 Haziran 2024 22:27

İtibar (Taylor Versiyonu) kasa şarkı tahminleri: Kasa şarkılarının isimleri nelerdir?

Resim: Getty Images aracılığıyla SUZANNE CORDEIRO/AFP, Big Machine Records


Katie Louise Smith

kaydeden Katie Louise Smith

Taylor Swift’in İtibar (TV) kasasında hangi şarkılar olacak? Peki üzerlerinde başka hangi sanatçılar görünecek? İşte en son teorilerin tümü.

Onun için hazır mısın? ‘İtibar (Taylor Versiyonu)’ çok yakında ve yepyeni bir kasanın kilidi açılmak üzere. Ama içeride ne olacak? Taylor ‘Reputation (TV)’ programına hangi şarkıları dahil edecek? kasa?

Taylor’ın uzun süredir beklenen yeniden kaydedilen beşinci albümünün yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor (eğer büyük miktarda paskalya yumurtası dikkate alınacaksa) ve hayranlar yeni bir albüm bekliyor. ana The Vault’tan şarkı seçimi.

Taylor’ın From The Vault şarkıları, yeniden kayıt sürecinin en heyecan verici kısımlarından biri haline geldi. Taylor, her Taylor’s Version albümüyle Swifties’e orijinal kayıtlarda hiç yer almayan bir avuç yepyeni parçayı ikram etti. ‘Fearless (TV)’, ‘Red (TV)’ ve ‘Speak Now (TV)’ de diğer sanatçılarla ortak çalışmalara yer veriyor, ancak ‘1989 (TV)’ şu ana kadar tamamen solo olan tek albüm. İrade İtibar (TV) davayı takip ediyor musun? Yoksa hayranlar sürpriz konuklar bekleyebilir mi?

İşte Taylor’ın kesilen şarkılarla ilgili alay ettiği her şey İtibartüm hayran teorileri ve Taylor’s Version’ın çıkışından önce neler bekleneceği.

Taylor Swift, ‘The Dynasty-New England Patriots’ adlı yeni belgesel dizisinde ‘Bana Ne Yaptırdığına Bak (Taylor Versiyonu)’ ön izlemesini yapıyor

İtibar (Taylor Versiyonu) Kasa parçaları: Kasadan hangi şarkılar yayınlanacak?

2023’te, onun içinde ZAMAN dergi Yılın Kişisi profilinde Taylor, ‘Temsilci (TV)’ kasasının “ateş” olacağını söyledi. Bonus şarkılarını “hortkuluk toplamaya” ve “sonsuzluk taşlarını toplamaya” benzetti.

‘Rep (TV)’ kasası şimdiye kadarki en gizemli ve heyecan verici kasalardan biri olabilir. Tıpkı ‘1989’ gibi Taylor da orijinal albümde yer almayan şarkılar konusunda oldukça katı konuştu. Albümün şarkı listesini oluşturan 15 şarkı dışında, Taylor’ın çıkışından bu yana bizzat kendisi tarafından alay edilen başka parça yok. ‘İtibar’ın lüks bir versiyonu bile yok. Çevrimiçi ortamda da hiçbir sızıntı ortaya çıkmadı.

Bununla birlikte, neleri içerebileceğine dair pek çok spekülasyon ve söylenti dolaşıyor…

Taylor Swift's Reputation'da (Taylor Versiyonu) kaç tane atlama yolu olacak?

Taylor Swift’s Reputation’da (Taylor Versiyonu) kaç tane atlama yolu olacak?

Resim:
Getty


‘Bunun için geldin’

Hayranların ‘Rep (TV)’ kasasında olmasını umduğu şarkılar listesinin hemen başında ‘This Is What You Come For’ yer alıyor.

Rihanna’nın yer aldığı 2016 yapımı şarkı Calvin Harris tarafından yayınlandı, ancak Taylor aslında bunu birlikte yazdı. (Nils Sjöberg takma adının efsanesini kim unutabilir ki?!) Taylor ve Calvin, ilişki içindeyken şarkı üzerinde birlikte çalıştılar ve onun adı geçmeyen vokalleri parçada duyulabiliyor.

Ne zamandı onaylanmış Şarkı sözlerini Taylor’ın yazdığını söyleyen Calvin, raporlara yanıt vermek için Twitter’a gitti: “Müziği ben yazdım, şarkının prodüktörlüğünü yaptım, aranjmanını yaptım ve vokalleri kestim. Ve başlangıçta bunun gizli kalmasını istedi, dolayısıyla takma ad.” O da nişan aldı Her şey hakkında Taylor ve ekibine.

Rihanna şarkıyı hiçbir zaman canlı seslendirmemiş olsa da Taylor şarkıyı biri piyanoda (2016’da) ve iki kez gitarda (2017’de ve 2024’te Eras Tour’da) olmak üzere üç kez akustik olarak seslendirdi. Şimdi bunu sürpriz bir şarkı olarak seslendirmesi, onu bir kasa şarkısı olarak dahil etmeyi planladığı yönündeki spekülasyonları artırdı.

Taylor’ın demo versiyonu 2023’ün başlarında internete sızdırıldı, ancak bir stüdyo versiyonu alıp alamayacağımızı bekleyip görmemiz gerekecek.

‘Sonsuza Kadar Yaşamak İstemiyorum’

Hayranlar ayrıca Taylor’ın, ikilinin yeni sezon için yayınladığı ‘I Don’t Wanna Live Forever’ı Zayn’la yeniden kaydedip kaydedmeyeceği konusunda da spekülasyon yapıyor. Beşinci Ton Daha Koyu film müziği.

Taylor bu parçayı zaten Eras Tour’da sürpriz bir şarkı olarak seslendirmişti ve hayranlar onun ve Zayn’in yepyeni bir versiyon sunmak için tekrar bir araya geleceğini umuyorlar.

O sırada Big Machine Records ile sözleşme imzalamış olsa da şarkı aslında Republic’in plak şirketinde yayınlandı. ‘Çalınan’ şarkılarıyla tam olarak aynı kategoride değil ama Taylor artık Republic’le anlaştığı için ‘Rep (TV)’de bonus kasa parçası olarak görünme ihtimali var.

‘Aile’

Swifties uzun zamandır ‘Family’ adlı şarkının orijinal albümden bir alıntı olduğuna inanıyordu. Parçanın GEMA’ya kayıtlı olduğu ve görünüşe göre Taylor, Max Martin ve Shellback ile Oscar Holter tarafından yazıldığı bildirildi. (Holter ayrıca ‘Ellerimiz Bağlı Dans Etmek’teki üçlüye katıldı).

Bu şarkının gerçek olup olmadığı bile belli değil ama hayranlar muhtemelen Max Martin ve Shellback’in ‘Rep (TV)’ kasa parçalarından 1 veya 2 tanesini birlikte yazmasını bekliyoruz çünkü bunlar orijinal albüm yaratımının çok önemli bir parçasıydı.

Reputation (Taylor's Version) ne zaman çıkıyor?

Reputation (Taylor’s Version) ne zaman çıkıyor?

Resim:
Getty


İtibar (Taylor Versiyonu) işbirlikleri: Kasa raylarında kim yer alacak?

‘1989 (TV)’ kasa şarkılarında hiçbir ortak çalışma olmadığının sürpriz şekilde ortaya çıkmasının ardından Swiftie’ler, ‘Rep (TV)’ kasasının konukları mı olacağı yoksa tamamen solo mu olacağı konusunda ikiye bölündü.

Eğer albüm yapmak özellik ortak çalışmaları nedeniyle fandom içinde bir avuç isim ortaya çıktı. Selena Gomez, Sabrina Carpenter ve Lorde spekülasyonların bir parçasıydı ancak oldukça büyük paskalya yumurtalarıyla bağlantısı olan tek bir sanatçı var: Nicki Minaj.

‘1989 (Taylor’s Version)’ yayınlanmadan hemen önce hayranlar Nicki’nin kasa parçalarından birinde yer alacağına ikna olmuşlardı. Çıkışa kadar olan süreçte Nicki alıntı bir gönderiyi tweetledi Bu, onun ve Taylor’ın listedeki başarılarını kutladı ve şöyle yazdı: “Şu anda Yay burcuna tingz deme dürtüsüne karşı koymak çok kötü.”

2023 VMA’larında Taylor, ödülü kabul ederken Nicki’yi “favori Yay burcu” olarak nitelendirdi. Hayranlar ‘1989 (TV)’ işbirliğine işaret ettiklerini düşündüler ama şimdi teori ‘Rep (TV)’ye kaydı. Neden? Çünkü sahnedeki etkileşim sırasında Taylor, gecedeki hem konuşmasıyla hem de kıyafetiyle ‘Rep (TV)’ye gönderme yapıyordu.

Bu alanı izle!

Taylor Swift'in İtibarı (Taylor Versiyonu) kasa parçaları: Herhangi bir işbirliği olacak mı?

Taylor Swift’in İtibarı (Taylor Versiyonu) kasa parçaları: Herhangi bir işbirliği olacak mı?

Resim:
Getty


Max Martin ve Shellback herhangi bir İtibar yaratacak mı (Taylor’ın Versiyonu) kasa rayları?

Orijinal ‘İtibar’ Albümde, Max Martin ve Shellback (albümdeki 15 parçadan dokuzunun yapımcılığını üstlenen) ve Jack Antonoff (Taylor’la birlikte diğer altı parçanın yapımcılığını üstlenen) dahil olmak üzere bir avuç yapımcı yer aldı.

Max Martin ve Shellback ayrıca Taylor’la daha önce ‘Red’ ve ‘1989’da da işbirliği yapmıştı., ancak ikisi de yeniden kayıtlar için büyük ölçüde geri dönmedi. Shellback, daha önce ‘Red (TV)’ ve ‘Wildest Dreams’ üzerinde çalıştığı şarkıların prodüktörlüğünü ‘1989 (TV)’de yapmak üzere geri döndü., ancak Max Martin Taylor’s Version albümlerinin hiçbirinde yer almadı. Bunun neden olduğuna dair kesin bir neden belirtilmedi, ancak pek çok spekülasyon var.

Max veya Shellback’in ‘Rep (TV)’ kasa parçalarından herhangi birini üretmesi pek olası değil. Taylor, birlikte çalıştıkları süre boyunca yazdığı bir Vault şarkısını yayınlarsa, ortak yazarlık jeneriği alabilirler.

‘İtibar (Taylor Versiyonu)’ kasasına ilişkin tahminleriniz neler? Taylor bu sefer bizi neyle şaşırtırsa şaşırtsın, her iki şekilde de onu yiyoruz! Oyunlar başlasın!

Bridgerton Cast ve ‘En İmkansız Bridgerton Sınavı’

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Teknory