Tom Hardy ve Austin Butler Filmi, Devam Eden Oyuncuların Grevi Nedeniyle Yayın Programından Çekildi

Özet BisikletçilerTom Hardy ve Austin Butler’ın yer aldığı film, devam eden aktör grevi nedeniyle Disney ve 20th Century’nin programından çıkarıldı. Kurgusal bir motorcu çetesinin iktidara yükselişini konu alan bir dönem draması olan film, süresiz olarak ertelendi ve orijinal tarihinde vizyona girmeyecek. Hala bir şans var Bisikletçiler Oscar’lara hak kazanmak için Aralık ayında vizyona girebilir ancak […]

Tom Hardy ve Austin Butler Filmi, Devam Eden Oyuncuların Grevi Nedeniyle Yayın Programından Çekildi

Özet

  • BisikletçilerTom Hardy ve Austin Butler’ın yer aldığı film, devam eden aktör grevi nedeniyle Disney ve 20th Century’nin programından çıkarıldı.
  • Kurgusal bir motorcu çetesinin iktidara yükselişini konu alan bir dönem draması olan film, süresiz olarak ertelendi ve orijinal tarihinde vizyona girmeyecek.
  • Hala bir şans var Bisikletçiler Oscar’lara hak kazanmak için Aralık ayında vizyona girebilir ancak henüz kesin bir tarih belirlenmedi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

BisikletçilerBaşrollerini Tom Hardy ve Austin Butler’ın paylaştığı film, devam eden aktör grevi nedeniyle Disney ve 20th Century’nin yayın programından çekildi. Dönem draması, kurgusal bir motorcu çetesinin Ortabatı’da iktidara yükselişini konu alıyor ve kulübün on yıl boyunca nasıl geliştiğini ayrıntılarıyla anlatıyor. Hardy ve Butler’ın yanı sıra filmin diğer yıldızları arasında Jodie Comer, Michael Shannon ve Norman Reedus yer alıyor.

Şimdi, Hollywood Muhabiri hisseler Bisikletçiler SAG-AFTRA oyuncularının devam eden grevi nedeniyle süresiz olarak ertelendi. 1 Aralık tarihli film artık bilinmeyen daha sonraki bir tarihe kadar vizyona girmeyecek. Ancak yine de filmin Aralık ayında çıkıp Oscar’lara aday olabileceğine dair umutlar var.


Aktörlerin Grevi film Çıkışlarını Neden Etkiledi?

Oyuncuların grevi nedeniyle ertelenen tek film Hardy ve Butler’ın son filmi olmadı. Grevin başlamasından bu yana geçen aylarda diğer bazı filmlerin vizyon tarihleri ​​ertelendi. Bu, merakla beklenenleri de içeriyor Dune: İkinci BölümEmma Stone’un Zavallı Şeylerve Zendaya’nın aşk filmi Meydan okuyanlar, diğerleri arasında. Pek çok yüksek profilli filmin vizyon tarihini geriye itmesi şaşırtıcı değil Bisikletçiler onlara katılmıştır.

SAG-AFTRA grevleri nedeniyle, oyuncuların yer alacakları yeni projelerin reklamını yapmasına izin verilmiyor. Stüdyolarda gelecek filmlerin tanıtımını yapacak aktörler bulunmadığından, grev bazı yapımların gişede patlama veya daha düşük kâr elde etme riskiyle karşı karşıya kalmasına neden oluyor beklenenden. Bu da bazı önemli filmlerin ertelenmesine neden oldu; çünkü oyuncular, grev çözülene kadar röportaj veremediler veya projelerinin reklamını yapamadılar.

Bu yazının yazıldığı an itibariyle, SAG-AFTRA ve AMPTP’nin bu ayın başlarında bozulan müzakerelerin ardından ne zaman anlaşmaya varacağı belli değil. WGA yazarları artık grevleri sona erdiği için kağıt üzerinde stüdyolar için filmler yaparken, bu hikayeleri hayata geçirmek ve izleyicilere reklamını yapmak için hâlâ oyunculara ihtiyaç var. Müzakerelerin şu anda duraklatıldığı göz önüne alındığında, bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belli değil. Bisikletçiler Grev sona ermeden vizyon tarihi değiştirilecek son film olacak.

Kaynak: THR

Teknory