James Cameron, Sadece Kendisini Yenebileceği Bir Gişe Rekoru Kırdı

20th Century Studios aracılığıyla görüntü Sinemalardaki birinci ayını kutlamak için, Avatar: Suyun Yolu gişede 2 milyar doları geçecek ve ticari başarı kuşağına etkileyici bir çentik daha ekleyecek. Tarihte 10 rakamı iki katına çıkaran yalnızca altıncı film olmakla kalmayacak, aynı zamanda kalabalıkları memnun eden sinemanın tartışmasız kralı olarak James Cameron’a daha da fazla övünme hakkı verecek. […]

James Cameron, Sadece Kendisini Yenebileceği Bir Gişe Rekoru Kırdı

20th Century Studios aracılığıyla görüntü

Sinemalardaki birinci ayını kutlamak için, Avatar: Suyun Yolu gişede 2 milyar doları geçecek ve ticari başarı kuşağına etkileyici bir çentik daha ekleyecek.

Tarihte 10 rakamı iki katına çıkaran yalnızca altıncı film olmakla kalmayacak, aynı zamanda kalabalıkları memnun eden sinemanın tartışmasız kralı olarak James Cameron’a daha da fazla övünme hakkı verecek. Gişe rekorları kıran altılı filmden 2 milyar doları geçen filmlerden üçü aynı kişi tarafından yönetilmiş olacak ki bu hayret verici bir şey.

Aslında, JJ Abrams, 2 milyar dolarlık kulüpte garip olan gibi görünüyor. Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor ilk iki bölümle birlikte ne Cameron ne de Russo kardeşler tarafından yönetilmeyen tek filmdir. avatarı seri birleştirme Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve oyunsonu böyle seyreltilmiş havada.

Üç uzun metrajlı filmde 2 milyar dolarlık bilet satışına karar veren ilk film yapımcısı olarak, Cameron’ı yenebilecek tek kişinin artık Cameron olduğunu söylemek abartılı olmaz. Joe ve Anthony Russo, geri dönerlerse kulübe kolaylıkla katılacaklardı. Yenilmezler: Gizli SavaşlarKevin Feige bunun olmayacağını ima etti.

Bu, ufukta 2 milyar dolarlık hasılat yapmış birinden gelecek bir sonraki yayının… evet, tahmin ettiniz, James Cameron’ın Avatar 3. Eşi görülmemiş bir dörtlü yapabilir mi? Kanıtlara dayanarak, yapabilir ve büyük olasılıkla yapacaktır.

Teknory