James Cameron ve Robert Rodriguez, Alita 2’yi Yapmak İçin Kan Yemini Ettiler

Alita 2 için baskı çevrimiçi devam ederken, James Cameron ve Robert Rodriguez bir Alita: Savaş Meleği devam filmi yapmak için (sanal olarak) kan yemini ederler. için momentum Alita: Savaş Meleği 2 James Cameron ve Robert Rodriquez bunu yapmak için kan yemini ederken büyür. Alita devamı Yıllarca kendisi için canlı aksiyon manga uyarlamasını geliştirdikten sonra, James […]

James Cameron ve Robert Rodriguez, Alita 2’yi Yapmak İçin Kan Yemini Ettiler

Alita 2 için baskı çevrimiçi devam ederken, James Cameron ve Robert Rodriguez bir Alita: Savaş Meleği devam filmi yapmak için (sanal olarak) kan yemini ederler.


için momentum Alita: Savaş Meleği 2 James Cameron ve Robert Rodriquez bunu yapmak için kan yemini ederken büyür. Alita devamı Yıllarca kendisi için canlı aksiyon manga uyarlamasını geliştirdikten sonra, James Cameron sonunda batonu Robert Rodriguez’e devretti. Alita odaklanabilmesi için avatarı devam filmleri. 2019 filmi, dünya çapında 400 milyon doları aşan hasılatı ile 20. Yüzyıl için olası bir başarı öyküsü olduğunu kanıtladı. Filmin bir franchise başlatması gerekiyordu, ancak Disney’in satın alınması büyük ölçüde gelecekle ilgili planları askıya aldı ve Cameron ve Rodriguez daha sonra başka yerlerde meşgul oldular.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Dan beri Alita: Savaş Meleği‘ nin sona ermesi doğrudan bir devam filmi oluştursa da, film serisinin devam etmesi için yer olduğu uzun zamandır açıktı. Şimdi, yapımcı James Cameron ve yönetmen Robert Rodriguez, yapmak için kan yemini ettiler. Alita 2. O an, iki film yapımcısı arasındaki sanal röportajın bir parçası olarak geldi. Çeşitlilik. Cameron’la görüşmelerini bir karar vermeleri gerektiğini söyleyerek sonlandırdılar. Alita Rodriguez’in kabul ettiği devam filmi, Cameron’ın sanal kan yemini etme konusunda şaka yapmasına yol açtı. Aşağıdaki değişimi izleyin:

İlgili: Yeni Alita 2 Güncellemesi Şimdiye Kadarki En Heyecan Verici Güncelleme


Disney Neden Alita Yapmalı: Savaş Meleği 2

Disney henüz planlarını açıklamadı Alita 2, ancak stüdyonun böyle bir karar vermesi akıllıca olur. James Cameron’ın basın turu Avatar: Suyun Yolu şimdi onun, Rodriguez’in ve yapımcı Jon Landau’nun filmi birlikte yapmalarına izin verdi. Üst düzey yaratıcı yeteneğin bir devam filmi yapmakla ilgilenmesi büyük bir sürpriz değil, ancak aynı zamanda bir Alita devamının gerçekleşmesinin arkasında bir miktar etkisi vardır. Rosa Salazar’ın Alita olarak geri döneceğine hiç şüphe yok. Alita 2devam filmi, Edward Norton’un ilk filmdeki kötü adam alayını da ödeyebilir.

Dan beri Alita bir devam filminin yapılmasını garanti edecek kadar başarılı olsaydı, Disney de kullanabilirdi. Alita 2 yeni bir franchise yapmak için. Stüdyo, Marvel, Star Wars gibi franchise’lara ve IP’ye olan yüksek ilgisinden çekinmiyor. avatarıve canlı aksiyon yeniden yapımları, Disney’in kayraklarının çoğunu dolduruyor. Bir Alita: Savaş Meleği Devam filmi, Disney’in portföyünü çeşitlendirmesi ve zengin bir IP parçasını büyütmeye başlaması için bir şans olacaktır. Gelecekteki filmler için Yukito Kishiro’nun mangasından bol bol kaynak malzeme var. Ayrıca, Disney’in pazarlama ekibi, halkı bu dünyaya dönme konusunda heyecanlandırmakta daha başarılı olabilir.

sadece zaman gösterecek Alita devam filmi Disney’de oluyor, ancak yaklaşan gişe başarısı Avatar: Suyun Yolu da önemli bir rol oynayabilir. James Cameron yakında Disney’de daha fazla hakimiyet kurarken ve eski CEO’su Bob Iger’la birlikte fikirlerinin daha fazlasının hayata geçmesi için baskı yapabilir. Beri Alita: Savaş Meleği Franchise, Cameron’ın yatırım yaptığı bir şey, herhangi bir güç Avatar 2‘ nin başarı ödülleri onu zorlamak için kullanılabilir Alita 2 en sonunda ileri.

Devamı: Alita 2 Olacak mı? Ne bekleyebileceğinizi

Kaynak: Çeşitlilik

Teknory