James Gunn, En Son Komplo Üzerine Bir SnyderVerse Stan ile Tartışıyor

Zack Snyder şu anda son rötuşları yapmakla meşgul. Asi Ay iki bölümlük bilim kurgu fantezisinin ikinci yarısında doğrudan post prodüksiyona geçmeden önce Netflix’te James Gunn şu anda promosyon yapan DC Studios’un eş-CEO’su olarak önünde çok iş var Galaksinin Koruyucuları Vol. 3için hazırlanıyor Süpermen: Mirasve paylaşılan bir evrenin tamamını denetlemek. Eski işbirlikçiler şu anda iki farklı […]

James Gunn, En Son Komplo Üzerine Bir SnyderVerse Stan ile Tartışıyor

Zack Snyder şu anda son rötuşları yapmakla meşgul. Asi Ay iki bölümlük bilim kurgu fantezisinin ikinci yarısında doğrudan post prodüksiyona geçmeden önce Netflix’te James Gunn şu anda promosyon yapan DC Studios’un eş-CEO’su olarak önünde çok iş var Galaksinin Koruyucuları Vol. 3için hazırlanıyor Süpermen: Mirasve paylaşılan bir evrenin tamamını denetlemek.

Eski işbirlikçiler şu anda iki farklı kariyer yolunda olsalar da, SnyderVerse’in yalnızca varlığı, onları aşırı hevesli hayranlar tarafından doğrudan karşı karşıya getirdi ve bazıları sonuç olarak oldukça gülünç komplo teorilerini sürdürdü. Yine iş başındalar ve bu sefer konu bir tişört. Evet, bir tişört.

Gunn bir fotoğraf paylaştı. Muhafızlar Snyder’ın pek çok kişinin sonsuza dek SnyderVerse’e son çiviyi çakmayı beklediği yaklaşan Full Circle etkinliğine bağlamak için yepyeni bir giysi serisini açıklamasından birkaç saat önce gelen, yüzüyle süslenmiş yatak kıyafeti seti için sallanan döküm. Tesadüf, değil mi? Kime sorduğunuza bağlı.

Bu yeterince abartılı değilse, Gunn daha sonra Snyder’ın çevrimiçi etkinliğini taklit etmekle suçlandı ve ruhsal olarak benzer içerikleri ya olaydan hemen önce ya da sonra yayınladı. Güçlü adam, Batman v Superman: Adaletin ŞafağıVe Adalet Ligi haklı olarak işaret ettiği gibi hiçbir anlam ifade etmeyen mimar.

Söylemek yeterli, daha pek çok tuhaf komplo uydurması olacak, ancak bunu katıksız aptallık açısından yenmeyi başaran birçok kişi varsa etkileneceğiz.

Teknory