James Gunn, ‘Guardians of the Galaxy Vol. 3’

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Twitter’ın en aktif stüdyo patronu James Gunn rekor sürede dedikoduları çürütme ustası haline geldi ve hem Marvel hem de DC hayranlarının yakıcı sorularını tüm gün, her gün sosyal medyada yanıtladı. Hatta bazen kendisinin istemeden başladığı söylentilerini çürütmesi bile gerekir, tıpkı görünüşte zararsız bir boş tatil anında olduğu gibi. Ebediler kamera hücresi […]

James Gunn, ‘Guardians of the Galaxy Vol.  3’

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Twitter’ın en aktif stüdyo patronu James Gunn rekor sürede dedikoduları çürütme ustası haline geldi ve hem Marvel hem de DC hayranlarının yakıcı sorularını tüm gün, her gün sosyal medyada yanıtladı. Hatta bazen kendisinin istemeden başladığı söylentilerini çürütmesi bile gerekir, tıpkı görünüşte zararsız bir boş tatil anında olduğu gibi. Ebediler kamera hücresi oluyor Galaksinin Koruyucuları Vol. 3.

Bu Pazartesi sabahı Gunn, düzenli güncellemelerine Muhafızlar oyuncu kadrosu ve ekibin şu anda Paris’te çok ihtiyaç duyduğu bir gezi gününden keyif aldığını açıklayarak dünya basın turu. Elbette hayranlar, Gunn’ın paylaştığı fotoğrafta da yer alan beklenmedik tanıdık yüze hızla odaklandılar – Kingo’nun kendisi, Kumail Nanjiani.

Açıkça görülüyor ki, Marvel hayranları, bunun bazılarını bekleyebileceğimiz anlamına geldiğini otomatik olarak varsaymasalardı işlerini doğru yapmıyorlardı. Ebediler iyi ki varsın Muhafızlar 3.

Bununla birlikte, bu umut dalgası daha büyük bir şeye dönüşecek alana sahip olmadan önce, Gunn, Nanjiani’nin Arc de Triomphe’da onunla gerçekte ne yaptığını açıklayarak rekoru hızla düzeltti. Yazar/yönetmen, Kingo’nun yeni filmde olup olmadığı sorulduğunda “Hayır,” dedi. Kumail ve Emily [Gordon, the actor’s wife] arkadaşlar. Londra’daydılar, bu yüzden ziyarete geldiler.”

Pekala, işte millet. Bu biraz spekülasyon, sürdüğü beş dakika boyunca eğlenceliydi. Öyle bile olsa, Nanjiani’nin Paris tatilinde Gunn’a katılmasıyla ilgili gizli bir gündem olmasa da, orada bir tür ilişki olmasını engelleyen hiçbir şey yok. Ebediler bağlantı Muhafızlar 3, her iki franchise’ın da Celestials ile uğraştığı düşünüldüğünde (Star-Lord ve co’nun yeni üssü, sonuçta ölü bir Celestial’ın içi boş kafası olan Knowhere’dir). Gunn’ın filmlerinde arkadaşlarına rol vermeyi sevdiğini de çok iyi biliyoruz…

Teknory