James Gunn, Henry Cavill’den Nefret Ettiğine Dair Sahte İddiaları Çürüttü

DC Studios eş CEO’su James Gunn, DC Universe’nin geleceği hakkında son raporların ardından Superman yıldızı Henry Cavill’den nefret ettiğini iddia ediyor. James Gunn, Superman yıldızı Henry Cavill’den nefret ettiğine dair sahte iddiaları çürüttü dc Evreni raporlar. 1 Kasım’da piyasaya sürülen DC Studios’un gelecekteki yönü hakkında raporlar ortaya çıktıkça son haftalar DCU’ya şok dalgaları gönderdi. Gunn […]

James Gunn, Henry Cavill’den Nefret Ettiğine Dair Sahte İddiaları Çürüttü

DC Studios eş CEO’su James Gunn, DC Universe’nin geleceği hakkında son raporların ardından Superman yıldızı Henry Cavill’den nefret ettiğini iddia ediyor.

James Gunn, Superman yıldızı Henry Cavill’den nefret ettiğine dair sahte iddiaları çürüttü dc Evreni raporlar. 1 Kasım’da piyasaya sürülen DC Studios’un gelecekteki yönü hakkında raporlar ortaya çıktıkça son haftalar DCU’ya şok dalgaları gönderdi. Gunn ve Peter Safran, eski DC Films’in yerini alacak olan yeni şirketin eş CEO’ları olarak seçildi. daha önce bu sonbaharda rolden ayrılan Walter Hamada tarafından yönetilen bölüm. Bununla birlikte, son birkaç gün içinde, DCU için ne planladıkları hakkında, yeniden başlatmanın yolda olabileceğini öne süren çok sayıda iddia ortaya çıktı.

Alım satımlar bilgileriyle öne çıktıkça, çevrimiçi kullanıcılar sohbeti canlandırmaya çalışıyor. Bir hesap, Gunn’ın Cavill’den nefret ettiğini duyduklarını, dolayısıyla Süpermen geleceğiyle ilgili belirsizliğin olduğunu iddia etti. Ancak, uzun sürmedi Gunn Cavill ile sorunları olduğu iddiasını çürütmek için Twitter’da ortaya çıktı. Twitter kullanıcısı, Gunn’ın ifşa edilmesinden hemen sonra insanların kendisine ulaştığını iddia ederek geri adım atmaya çalıştı. Gunn’ın buna da aşağıdan okunabilecek bir yanıtı vardı:

İLGİLİ: Cidden, DC HALA Henry Cavill’in Süpermen Geleceğini Nasıl Riske Atıyor?!

İnsanlar Neden James Gunn’ın Henry Cavill’den Nefret Ettiğini Düşünüyor?


Henry Cavill ve James Gunn özel görseli

İnsanların Gunn’ı Cavill’den veya onun Süpermen tasvirinden hoşlanmayan biri olarak resmetmeye çalışmasının birçok nedeni var. İnternet, özellikle önemli Hollywood figürleri hakkında yanlış bilgilerin yaygınlaşması için kolay bir yer. Gerçek kontrolü, sosyal medyada bir sorun olmaya devam ediyor ve bu günlerde pek çok kişi gerçek dışında her şey olan bir anlatı oluşturabiliyor. Binlerce takipçisi olsun ya da olmasın, sosyal medya haberlerin ve bilgilerin nasıl dağıtıldığına zarar veren bir faktör haline geldi.

Bu, Gunn’ın DCU ve hatta MCU hakkındaki sayısız hikayeyi çürütmek için Twitter’da çok sık ortaya çıkmasının çok büyük bir nedeni, kepçeler onun hakkında “münhasırları” kırmaya çalışıyor galaksinin gardiyanları filmler. Gunn’ın DC Studios’un eş CEO’larından biri olmasının faydalarından biri de bu: sosyal medya etkinliği. Önceki yıllarda DC’de, DCU TV şovları veya filmleri hakkında doğru olmayan bir şey olduğunda düzenli olarak ortaya çıkıp durumu açıklığa kavuşturan biri hiç olmamıştı. Gunn’ın zaten bu varlığa sahip olması ve yanlış anlatılar oluşturulduğunda havayı temizlemekten korkmaması, DCU’ya uzun vadede, sonunda kullanıcıların yanlış bilgileri yaymasının daha zor olacağı noktaya kadar yardımcı olacaktır.

DCU’nun Henry Cavill’in Süpermenine İhtiyacı Var


Henry_Cavill_as_Superman_in_Black_Adam

Cavill’in Süpermen tasviri, yıllardır DCU’nun en çok tercih edilen yönlerinden biri olmuştur. Sadece kısa bir sahne olmasına rağmen siyah adam, Cavill’in kamera hücresi, Johnson’ın DCU filminin en çok konuşulan unsurlarından biri haline geldi. Bu, izleyicilerin, özellikle DC Studios ve Warner Bros’taki yeni rejim altında, Cavill’i hala daha çok Süpermen olarak görmek istediğini gösteriyor. DCUCavill’in Süpermen geleceği halk için çok daha net hale gelecek.

DAHA: James Gunn’ın DCEU Rolü, Henry Cavill’in Süpermen’i İçin Harika Olacak

Kaynak: James Gunn/ Twitter


Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory