Ödün Vermeyen Bir İntikam Destanı, Akışta Kana Susamışlığını Söndürüyor

Scanbox Entertainment aracılığıyla Tarihsel destanların popülaritesi, post-gladyatör patlaması, ancak 21. Yüzyılın en iyi örneklerinin tümü, Nicholas Winding Refn’in 2009 çabasıyla gişe rekorları kıran bütçelerle geldi. Valhalla Yükseliyor nabız atan bir örnek. 6 milyon doların altındaki kısıtlı bir bütçeyle yapılan anlatı, Mads Mikkelsen’in kahramanı Tek Göz kadar sade ve yalın, karakterin basit lakabı filmi bir bütün […]

Ödün Vermeyen Bir İntikam Destanı, Akışta Kana Susamışlığını Söndürüyor

Scanbox Entertainment aracılığıyla

Tarihsel destanların popülaritesi, post-gladyatör patlaması, ancak 21. Yüzyılın en iyi örneklerinin tümü, Nicholas Winding Refn’in 2009 çabasıyla gişe rekorları kıran bütçelerle geldi. Valhalla Yükseliyor nabız atan bir örnek.

6 milyon doların altındaki kısıtlı bir bütçeyle yapılan anlatı, Mads Mikkelsen’in kahramanı Tek Göz kadar sade ve yalın, karakterin basit lakabı filmi bir bütün olarak düzgün bir şekilde özetliyor. Tam olarak vaat ettiğiniz şeyi alırsınız ve kapsamlı bir intikam destanı söz konusu olduğunda, çok fazla kan ve cesaret içerir.

yükselen valhalla
Scanbox Entertainment aracılığıyla

Eski İskandinavya’da geçen Tek Göz, kendisini köleleştiren insanlara karşı bir ayaklanmayı kışkırtır ve yol boyunca bir grup dini fanatikle birlik olur. Kudüs’e giden yolda yola çıkan rengarenk ekip, yol boyunca hem içeriden hem de dışarıdan gelen zorluklarla karşılaşır ve yol boyunca kesikler, sıyrıklar ve çürüklerle gitmek için oldukça fazla ceset sayar.

Mikkelsen’in en hafife alınan performanslarından biri, Valhalla Yükseliyor ilk seferde pek bir etki yaratmadı, ancak akışta baltalı bir intikamla geri döndü. Başına FlixPatrolBir adamın kaderinin tavizsiz hikayesi, OSN platformunda en çok izlenen filmlerden biri haline geldi ve bu süreçte kendisini yepyeni bir izleyici kitlesine açtı.

Muhtemelen kalbi zayıf olanlar için değil, ama görsel olarak göz kamaştırıcı ve gözü kara bir şekilde şiddetli bir şekilde doyurulmuş kana susamışlığına ihtiyaç duyan herkes için, tozunu atmayı ve yeni bir yaşam süresi vermeyi bekleyen daha iyi bilinmeyen birkaç mücevher vardır.

Teknory