Kablo Aboneliği Olmadan Indy 500 Nasıl İzlenir

Kablo veya TV anteni kullanmıyorsanız, bir akış hizmeti kullanmaya başvurmanız gerekecek. Spesifik olarak, Peacock (NBC’nin kendi platformudur) veya NBC’yi paketinin bir parçası olarak sunan platform. İyi haber şu ki, zaten Peacock’a sahipseniz, yapmanız gereken tek şey sabah 9’da ET’yi – erken yayın başladığında – veya 28 Mayıs’ta ayarlamak. Henüz sahip değilseniz Peacock’a kaydolmak, aylık 4,99 […]

Kablo Aboneliği Olmadan Indy 500 Nasıl İzlenir

Kablo veya TV anteni kullanmıyorsanız, bir akış hizmeti kullanmaya başvurmanız gerekecek. Spesifik olarak, Peacock (NBC’nin kendi platformudur) veya NBC’yi paketinin bir parçası olarak sunan platform. İyi haber şu ki, zaten Peacock’a sahipseniz, yapmanız gereken tek şey sabah 9’da ET’yi – erken yayın başladığında – veya 28 Mayıs’ta ayarlamak.

Henüz sahip değilseniz Peacock’a kaydolmak, aylık 4,99 ABD Doları (reklam destekli) ile aylık 9,99 ABD Doları (reklamsız) arasında değişen başka bir akış hizmetine abone olmak kadar kolaydır. Böylece kaydolabilir, yarışı izleyebilir, ardından Peacock aboneliğinizi devam ettirebilir veya ay dolmadan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Başka bir akış seçeneği fubotv, yeni hesaplar için yedi günlük ücretsiz deneme sunar, ancak söz konusu ücretsiz deneme süresi dolduktan sonra ayda 74,99 ABD doları minimum abonelik maliyeti de taşır. veya verebilirsin TV askısı “Mavi” paket (NBC’yi içeren en düşük seviye) için normalde aylık 45 ABD dolarına mal olan bir deneme, ancak yeni hesaplar 10 ABD doları indirim alabilir, bu nedenle bunun yerine ilk ay için 35 ABD dolarına mal olur.

NBC de bir parçasıdır Hulu + Canlı TV (buna Disney+ ve ESPN+ da dahildir), ancak aylık 82,99 ABD doları maliyetiyle burada listelenen seçeneklerin en pahalısıdır. Zaten bu hizmetlerden birine sahipseniz, ayar yapmaya hazırsınız demektir.

Teknory