Katlanabilir iPhone söylentileri, Rogan’ın yeni Spotify anlaşması ve daha fazlası

Hafta sonuna hoş geldiniz. Öncelikle Vision Pro incelememizi okuyun ancak aynı zamanda Devindra’nın Vision Pro avatarına doğrudan bakmamaya çalışın. Lanetlenmiş olabileceğini düşünüyorum. Evet, Apple’ın bilgi işlemin geleceğine ilişkin vizyonu, ilk benimseyenlere binlerce dolar kan kaybettirecek şekilde burada. Yarı şaka yapıyorum: Apple, tüm dünyada ağızları açık bırakacak şekilde zekasını AR’ye, jest arayüzlerine ve yüksek teknolojiye (o […]

Katlanabilir iPhone söylentileri, Rogan’ın yeni Spotify anlaşması ve daha fazlası

Hafta sonuna hoş geldiniz. Öncelikle Vision Pro incelememizi okuyun ancak aynı zamanda Devindra’nın Vision Pro avatarına doğrudan bakmamaya çalışın. Lanetlenmiş olabileceğini düşünüyorum. Evet, Apple’ın bilgi işlemin geleceğine ilişkin vizyonu, ilk benimseyenlere binlerce dolar kan kaybettirecek şekilde burada. Yarı şaka yapıyorum: Apple, tüm dünyada ağızları açık bırakacak şekilde zekasını AR’ye, jest arayüzlerine ve yüksek teknolojiye (o ekranlara!) taşıdı. Ancak henüz buna ihtiyacınız olmayabilir. Ayrıca dünyanın büyüyen en büyük podcast’ine ve sürekli katlanan iPhone söylentilerine de değiniyoruz. Bu olabilir, ancak muhtemelen önce katlanabilir bir iPad alacaksınız.

Bu hafta:

↩????↪: Apple’ın katlanabilir iPhone prototipleri ürettiği bildirildi

????????: Apple Vision Pro incelemesi: Beta geleceği test ediyor

????????????‍????: Joe Rogan’ın Spotify ile 250 milyon dolarlık anlaşması

Oku bunu:

2024’te rekabetçi bir akıllı telefon yapmak için tüm yapay zeka hilelerine ihtiyacınız var mı? OnePlus bunu çürütmek için burada. OnePlus 12, Galaxy S24+ ile aynı hızlı performansa ve daha iyi pil ömrünün yanı sıra sağlam kameralara ve 200 $ daha ucuza harika bir ekrana sahip. Çok az sayıda yapay zeka hilesi var, ancak bu harika pil ömründen, yüksek çözünürlüklü kameralardan ve 800 dolarlık fiyattan pek bir şey eksiltmiyor. Tam inceleme burada.

E-postayı videodan daha mı çok seviyorsunuz? Hemen buradan abone olun günlük raporlar için doğrudan gelen kutunuza gönderin.

Katlanabilir iPhone söylentileri, Rogan’ın yeni Spotify anlaşması ve daha fazlası

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow