Bugünün Wordle Yanıtı #514 – 15 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#514 – 15 Kasım 2022) çözümü hırıltı. Yukarıda bahsettiğimiz tanımların dışında, aşırı derecede karmaşık hale getirdiyseniz, bir şeyi “hırladığımı” söyleyebilirsiniz. Agresif bir şekilde hırıldamak bağlamında, kelimenin kökleri muhtemelen Hollandaca veya Aşağı Almanca bir kaynaktadır, “snarren”, yani çıngırdamak (via Merriam Webster). Bugün kodu kırmak dört deneme gerektirdi, ancak WordleBot bunu üç denemede daha… Okumaya devam et Bugünün Wordle Yanıtı #514 – 15 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle Yanıtı #514 – 15 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#514 – 15 Kasım 2022) çözümü hırıltı. Yukarıda bahsettiğimiz tanımların dışında, aşırı derecede karmaşık hale getirdiyseniz, bir şeyi “hırladığımı” söyleyebilirsiniz. Agresif bir şekilde hırıldamak bağlamında, kelimenin kökleri muhtemelen Hollandaca veya Aşağı Almanca bir kaynaktadır, “snarren”, yani çıngırdamak (via Merriam Webster).

Bugün kodu kırmak dört deneme gerektirdi, ancak WordleBot bunu üç denemede daha hızlı yaptı. Şans bugün Robot’tan yanaydı – en sevdiği açılış tahmini ve uzmanların tavsiye ettiği başlangıç ​​sözcüklerinden biri olan “arduvaz”, yanıttaki beş harften üçünü içeriyor, bu nedenle bulmacanın kısa sürede çözülmesini sağladı.

Yaklaşımımız çok farklıydı – ilk tahminimiz olan “güç”, olası yanıtlar olarak 357 kelimelik koca bir kelime bıraktı. Ama ikinci tahmin, “beyin” bunu ikiye indirdi. Üçüncü tahminimiz olan “öğren” den sonra doğru tahmin ettik. Umarız bugün oyununuzu geliştirmeye yardımcı olan sürecimizden bir veya iki şey öğrenirsiniz. Kaçırmış olabilirsin diye söylüyorum, New York Times Wordle hakkında birkaç şeyi değiştirdi, bu yüzden oyunu oynama şeklinizde birkaç değişiklik yapmanız gerekebilir.

Teknory