Konular kronolojik arama sonuçları almayacak

Temmuz ayındaki lansmanından bu yana Threads, takip akışı ve arama işlevi gibi temel özellikleri kullanıma sunmak için defalarca zaman harcadı. Ancak platform hiçbir zaman kronolojik arama sonuçları alamayacak gibi görünüyor. Instagram başkanı Adam Mosseri bunu dün (1 Aralık) bir Threads gönderisinde açıkladı. Platformun arama sonuçlarını kronolojik olarak sıralama seçeneğinin planlanıp planlanmadığını soran bir gönderiye yanıt […]

Konular kronolojik arama sonuçları almayacak

Temmuz ayındaki lansmanından bu yana Threads, takip akışı ve arama işlevi gibi temel özellikleri kullanıma sunmak için defalarca zaman harcadı. Ancak platform hiçbir zaman kronolojik arama sonuçları alamayacak gibi görünüyor.

Instagram başkanı Adam Mosseri bunu dün (1 Aralık) bir Threads gönderisinde açıkladı. Platformun arama sonuçlarını kronolojik olarak sıralama seçeneğinin planlanıp planlanmadığını soran bir gönderiye yanıt verdi. “Hayır, bu ciddi güvenlik açıkları yaratır” diye yazdı. Mosseri henüz bunun Threads’in güvenliğine neden tehdit oluşturduğunu açıklamadı.

Kronolojik arama sonuçları, kullanıcıların son dakika haberlerini takip etmelerine olanak tanıdığı için X/Twitter’ın en yararlı özelliklerinden biridir.

Dün erken saatlerde Threads şunu duyurdu: anahtar kelime aramasını genişletme daha fazla dile. Arama Eylül ayında başlatıldı ve daha önce İngilizce ve İspanyolca ile sınırlıydı.

Kullanıcılar, Threads’i X / Twitter’a uygun bir alternatif haline getirmek için kronolojik arama sonuçları gibi daha temel özellikler istemeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay kullanıcı talebi üzerine hashtag versiyonunu test etmeye başladı. Umarım kronolojik arama, Threads’in uygulamayı reddettiği tek özelliktir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow