Twitter yakında iki yeni premium abonelik katmanı başlatacak

X’in abonelik katmanları konusunda kafanızın daha fazla karışmasına hazırlanın. Cuma günü X’in sahibi Elon Musk, şirketin “yakında” iki yeni Premium abonelik kademesi başlatmayı planladığını tweetledi. “Biri tüm özellikleriyle daha düşük maliyetli ancak reklamlarda azalma yok, diğeri ise daha pahalı ama reklamsız” diye yazdı. Tweet silinmiş olabilir Bu katmanların, Twitter’ın eskiden Mavi olarak adlandırılan ancak artık […]

Twitter yakında iki yeni premium abonelik katmanı başlatacak

X’in abonelik katmanları konusunda kafanızın daha fazla karışmasına hazırlanın.

Cuma günü X’in sahibi Elon Musk, şirketin “yakında” iki yeni Premium abonelik kademesi başlatmayı planladığını tweetledi.

“Biri tüm özellikleriyle daha düşük maliyetli ancak reklamlarda azalma yok, diğeri ise daha pahalı ama reklamsız” diye yazdı.

Bu katmanların, Twitter’ın eskiden Mavi olarak adlandırılan ancak artık sadece Mavi olarak adlandırılan mevcut ücretli abonelik katmanının yerini alıp almayacağı belli değil. Ödülveya ikinci ve üçüncü seçenek olarak ekleneceklerse.

Bu ayın başlarında Bloomberg, X’in Basic, Standard ve Plus adlı üç yeni abonelik katmanını test ettiğini bildirdi. Raporlara göre, Basic kullanıcıları Sizin İçin sayfalarında reklam görmeye devam edecek, Standart kullanıcılar yarı miktarda reklam görecek ve Plus kullanıcıları ise hiç reklam görmeyecek.

Ve sadece birkaç gün önce X, sözde spam ile mücadele etmek için Yeni Zelanda ve Filipinler’de yıllık 1 dolarlık bir ücret almaya başladı.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter / X: Elon Musk, AB’nin dezenformasyon incelemesinden kaçmak için küçük bir hamle yapmayı düşünüyor

Elon Musk bir yıl önce Twitter’ı satın aldığından beri şirket hem spam’i engellemek hem de hâlâ devam eden spam’ı engellemek için çeşitli abonelik yapılarıyla uğraşıyor. başıboş platformda yer almak ve kârlılığını iyileştirmek. Şirket, Premium abone sayısını paylaşmıyor ancak şu ana kadar hiçbir şeyin özellikle iyi gitmediğine dair göstergeler var.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow