Lady Gaga’nın Harley Quinn’i Rorschach’tan Esinlenen Joker 2 Fan Sanatında Hayal Edildi

Rorschach testinden ilham alan Joker: Folie à Deux için benzersiz bir hayran sanatı eseri, yaklaşan DC devam filminde Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini canlandırıyor. için benzersiz bir hayran eseri Joker: İki Kişilik DelilikRorschach testinden esinlenerek, yakında çıkacak olan DC devam filminde Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini hayal ediyor. Joker: İki Kişilik Delilik Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Arthur Fleck’in […]

Lady Gaga’nın Harley Quinn’i Rorschach’tan Esinlenen Joker 2 Fan Sanatında Hayal Edildi

Rorschach testinden ilham alan Joker: Folie à Deux için benzersiz bir hayran sanatı eseri, yaklaşan DC devam filminde Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini canlandırıyor.


için benzersiz bir hayran eseri Joker: İki Kişilik DelilikRorschach testinden esinlenerek, yakında çıkacak olan DC devam filminde Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini hayal ediyor. Joker: İki Kişilik Delilik Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Arthur Fleck’in hikayesine yönetmen Todd Phillips devam edecek. İlk olarak 2019’larda tanıtıldı JokerPhoenix, filmin çalışma süresi Fleck’in Joker’e dönüşümünü takip ettiğinden, gelecek vadeden bir stand-up komedyeni olarak rol aldı. Robert De Niro ve Zazie Beetz’in de rol aldığı film, Phoenix’e 2020 Akademi Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandırdı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hayran sanatı, Phoenix’in yeni rol arkadaşı Lady Gaga’yı Rorschach mürekkep lekesi testinden esinlenen çarpıcı bir parçada hayal ediyor. Sanatçı tarafından düzenlendi Jaxson Derr, sanat, görüntünün sol tarafında Lady Gaga’nın Harleen Quinzel’ini görürken, sağ tarafta onun kötü ikinci kişiliği Harley Quinn’i sergiliyor. Siyah beyaz parça, sanatı benzersiz konsepti için öven Derr’in takipçilerinin hemen dikkatini çekti. Derr’in sanatına aşağıdan göz atın.

İlgili: Margot Robbie, Joker 2’de Neden Harley Quinn’i Oynamıyor?


Lady Gaga’nın Harley Quinn’i Joker 2’de Büyük Bir Rol Oynayabilir

Harley Quinn'li Joker 2 Fragmanı

Lady Gaga’nın kadroya katılacağı ilk kez onaylandı. Joker: İki Kişilik Delilik Bu yılın Ağustos ayında, bu merakla beklenen devam filmiyle ilgili ilk resmi duyurulardan birinde. Lady Gaga’nın Harley Quinn rolü seyircileri heyecanlandırdı ve pek çoğu ne olacağını merak etti. Gucci’nin Evi karakterine yıldız getirirdi. Lady Gaga’nın Phoenix’le birlikte oynayacağı duyurusunun yanı sıra izleyiciler şunu da öğrendi: Joker: İki Kişilik Delilik bir müzikal olacak. Ancak, bu ilginç seçimin lojistiğiyle ilgili çok az ayrıntı henüz açıklanmadı.

Etraftaki arsa detayları Joker: İki Kişilik Delilik filmin 2024’e kadar vizyona girmesi planlanmadığından, doğal olarak bu aşamada çok az ve çok uzak. DC çizgi romanlarına aşina olanlar muhtemelen Joker ve Harley Quinn’in zehirli ilişkisinin farkında olacaklar. Bu nedenle, tahmin etmek zor değil Joker devam filmi, ikisi arasında gelişen bir ortaklığı takip edecek. filmin adı İki Kişilik Delilik Ayrıca, bu Fransızca terimin tanımı “olduğu için, ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verir.a iki kişi tarafından paylaşılan sanrı veya akıl hastalığı.” Bunu göz önünde bulundurarak, film Fleck’in Arkham Asylum’da geçirdiği süre boyunca takip edildiğinden, Harley Quinn yaklaşan devam filminde büyük olasılıkla hayati bir rol oynayacak.

Bu parlak hayran resmi, beklenen tonunu mükemmel bir şekilde yakalar. Joker: İki Kişilik Delilik ve Lady Gaga’nın karakterinin her iki tarafını da göstermek için iyi bilinen psikolojik testi kullanmakta özellikle zekice. üretim ile Joker: İki Kişilik Delilik Şu anda resmi olarak devam etmekte olan pek çok kişi bunun Lady Gaga’nın Harley Quinn dönüşümüne bir bakış sunacağını umuyor, ancak Phillips kısa süre önce yıldızın yeni yıla kadar sette onlara katılmaya hazır olmadığını doğruladı, bu yüzden hala biraz zaman olabilir . Bu arada, bu hayran çizimi, Lady Gaga’nın bu ikonik karakteri yinelemesinin bir resim çizmesine yardımcı oluyor. Joker: İki Kişilik Delilik.

Sonraki: Joker 2 Söylentisi, İlk Filme Yönelik Eleştirilerin Ele Alınmasına Yardımcı Olabilir

Kaynak: Jaxson Derr

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Joker Kısım 2 Senaryo

Teknory