LawBreakers Hayranları Sayesinde Resmi Olmayan Bir Geri Dönüş Yapıyor

2017’nin düşük yerçekimli kahraman nişancı oyunu LawBreakers ölümden geri dönüyor. Ancak bu resmi bir canlanma değil, daha ziyade özel bir hayran grubunun çalışması nedeniyle. LawBreakers, Gears of War baş tasarımcısı Cliff Bleszinski’nin liderliğindeki bir ekip olan Boss Key Productions tarafından yaratıldı. Ağustos 2017’de PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülmesinin ardından genel olarak olumlu eleştiriler […]

LawBreakers Hayranları Sayesinde Resmi Olmayan Bir Geri Dönüş Yapıyor

2017’nin düşük yerçekimli kahraman nişancı oyunu LawBreakers ölümden geri dönüyor. Ancak bu resmi bir canlanma değil, daha ziyade özel bir hayran grubunun çalışması nedeniyle.

LawBreakers, Gears of War baş tasarımcısı Cliff Bleszinski’nin liderliğindeki bir ekip olan Boss Key Productions tarafından yaratıldı. Ağustos 2017’de PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülmesinin ardından genel olarak olumlu eleştiriler aldı (incelememizi buradan okuyun). Bununla birlikte, zamanın rekabetçi çok oyunculu nişancı pazarındaki yerini bulamadı, bu da zayıf satışlara ve düşük oyuncu katılımına neden oldu ve bu da sonunda Eylül 2018’de erken sona ermesine yol açtı.

Şimdi tutkulu hayranlardan oluşan bir ekip LawBreakers’ı geri getirmek için çalışıyor. RELB Projesi olarak adlandırılan proje, en az 2020’den beri üzerinde çalışılıyor. SSS şunu belirtiyor: “Bu, LawBreakers oyununu geri getirme projesidir, orijinal oyun istemcisinin kullandığı ‘sahte’ sunucular oluşturularak yapılır. Başlatıcıyı indirerek, oyununuza yama uygulayarak ve normal şekilde oynayarak katılabilirsiniz.

RELB’ler İnternet sitesi başlatıcıyı indirmenize olanak tanır. Bu canlanmanın resmi olmayan bir proje olmasına rağmen, Cliff Bleszinki (LawBreakers’ın geri döndüğünü görmek istediğini dile getiren) bunu onayladı ve Cumartesi günü RELB’nin Discord’unu coşkuyla paylaştı.

RELB Projesi hâlâ devam eden bir çalışma ama ekip geçtiğimiz hafta sonu halka açık ilk oyun testlerini gerçekleştirdi. Oyunun çeşitli modları ve özellikleri devre dışı bırakılmış olsa da, bu oturumlar büyük ölçüde başarılı olmuş gibi görünüyor. Bir sonraki oyun testi planlanmadı ve ekip şu anda daha fazla geliştirici arıyor.


LawBreakers hakkında ne düşünüyorsunuz ve onu tekrar oynanabilir görmek sizi heyecanlandırıyor mu? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory