Legacy’de daha büyük DC karakterleri yer alıyor

DC, James Gunn’ın Superman: Legacy filmi için yeni Lex Luthor ve daha fazlasını buldu, peki bunlar doğru seçimler mi? Şu ana kadar James Gunn’ın oyuncu seçimi haberleri Süpermen: Miras ümit verici olmuştur. David Corenswet (inci) ve Rachel Brosnahan (Muhteşem Bayan Maisel) Superman ve Lois Lane’i oynaması için getirildi. Bu ikisi elbette filmin en önemli rolleri. […]

Legacy’de daha büyük DC karakterleri yer alıyor

DC, James Gunn’ın Superman: Legacy filmi için yeni Lex Luthor ve daha fazlasını buldu, peki bunlar doğru seçimler mi?

Şu ana kadar James Gunn’ın oyuncu seçimi haberleri Süpermen: Miras ümit verici olmuştur. David Corenswet (inci) ve Rachel Brosnahan (Muhteşem Bayan Maisel) Superman ve Lois Lane’i oynaması için getirildi. Bu ikisi elbette filmin en önemli rolleri.

Mücadeleye katılacak diğer karakterler arasında Mister Terrific (Edi Gathegi tarafından canlandırılıyor), Guy Gardner (Nathan Fillion), Metamorpho (Anthony Carrigan) ve Hawkgirl (Isabela Merced) yer alacak. Bunlar bir Süpermen filmi seçerken mutlaka düşüneceğiniz roller değil. Yine de hepsi iyi seçimlerdi. Az bilinen kahramanların ve kötü adamların beklenen bir projeye eklenmesi ana karakterlere ışık tutuyor.

Son zamanlarda James Gunn’ın yakında çıkacak olan Superman filmi akıllı eklemeler yapma trendini sürdürdü. Lex Luthor, Mühendis, Jimmy Olsen ve Bayan Eve Teschmacher’in hepsi eklendi. Süpermen: Miras. Üstüne üstlük, muhteşem bir kadroya sahiplerdi.

NEW YORK, NY – 10 MAYIS: Aktör Nicholas Hoult, 10 Mayıs 2014’te New York City’de Jacob Javits Center’da düzenlenen “X-Men: Days Of Future Past” Dünya Prömiyeri – Dışarıdan Gelenler’e katıldı. (Fotoğraf: Jim Spellman/WireImage)

Superman: Legacy’nin en yeni eklemeleri

İlk olarak Nicholas Hoult’umuz var (X-Men: Birinci Sınıf) kötü şöhretli DC kötü adamı Lex Luthor’u oynamak gibi zor bir görevi olan. Bu zor çünkü mikroskop altında olacak. Luthor’u oynayan herkes sert bir şekilde yargılanacak. Hoult da farklı olmayacak. Neyse ki, geçmiş performansı onun bu mücadeleye hazır olacağını gösteriyor.

Sırada María Gabriela de Faría (Tanrının Şeytan Çıkarılması), Mühendis olarak katılan. Mühendis acemi bir çizgi roman hayranının tanıdığı bir karakter olmasa da hâlâ zor bir işi var. İnsanlara Mühendis’i önemsemeleri için bir neden vermesi gerekiyor. Başarılı olursa karakter sansasyon yaratabilir ve muhtemelen daha fazla projede yer alabilir. James Gunn’ın yaptığı Barışçıl bir vuruş. Bunu Mühendis için de yapabilir.

LOS ANGELES, KALİFORNİYA – 02 KASIM: Skyler Gisondo, 02 Kasım 2021’de Los Angeles, Kaliforniya’da Amazon’un Orijinal Komedi Dizisi ‘FAIRFAX’ın “Latrine” Pop-Up’ının VIP Ön Gösterimine katıldı. (Fotoğraf: Leon Bennett/Getty Images)

Son olarak Jimmy Olsen’ı canlandıran Skyler Gisondo’ya geliyoruz. İnsanlar genellikle Jimmy Olsen’in ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırıyorlar. Clark ve Lois’in en yakın arkadaşlarından biridir ve ikiliyle kamusal ve özel yaşamlarında uzun bir geçmişe sahiptir. Ayrıca Dailey Planet varsa Jimmy Olsen de olmalı.

Gisondo en iyi katkı olabilir Süpermen Mirası. Tam bir Jimmy Olsen kişiliği sergiledi. Adil Değerli Taşlar Ve Santa Clarita Diyeti. Bazen uysal ve yumuşak dillidir. Sonra birdenbire ortaya çıkacak ve yüksek sesle günü kurtaracak (bir canavar kamyonla her şeyi yok etmek gibi).

film için duyurulan bir diğer oyuncu kadrosu değişikliği ise şöyle: Sara Sampaio Eve Teschmacher rolünde. Genellikle “Bayan Teschmacher” olarak anılan karakter, Lex Luthor’un sekreteri ve potansiyel aşk ilgisi olarak biliniyor. İlk kez ilk iki Superman filminde göründü ve daha sonra The CW’de rol aldı. Süper kız. Sara Sampaio’nun onu ekranlara geri getirmesini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bunların DC’nin son rolleri olduğu şüpheli. Süpermen: Miras. Bazıları sürpriz olacak. Diğerleri ön sayfa haberleri olacak.

Ne olursa olsun, sırada ne olduğunu görmek için Bam Smack Pow’u takip etmeye devam edin.

Son seçimler hakkında ne düşünüyorsunuz? Süpermen: Miras? Görmek istediğiniz başka karakterler var mı?

Teknory