Life360 Parolanızı Unuttuğunuzda Yapmanız Gerekenler

Parolalarla ilgili sorun, onları unutmanın kolay olmasıdır. Bu, herhangi bir uygulamada olduğu gibi Life360 hesabınız için de geçerlidir. Bir stres veya hayal kırıklığı kaynağı olsa da, kolay bir düzeltme var. Life360 parolanızı unuttuysanız ve bundan sonra ne yapacağınızdan emin değilseniz sorunu hızla çözebilirsiniz. Bu makale, Life360’ta parolanızı unutursanız ne yapmanız gerektiğini açıklayacaktır. Life360 Şifremi Unuttum […]

Life360 Parolanızı Unuttuğunuzda Yapmanız Gerekenler

Parolalarla ilgili sorun, onları unutmanın kolay olmasıdır. Bu, herhangi bir uygulamada olduğu gibi Life360 hesabınız için de geçerlidir. Bir stres veya hayal kırıklığı kaynağı olsa da, kolay bir düzeltme var. Life360 parolanızı unuttuysanız ve bundan sonra ne yapacağınızdan emin değilseniz sorunu hızla çözebilirsiniz.

Bu makale, Life360’ta parolanızı unutursanız ne yapmanız gerektiğini açıklayacaktır.

Life360 Şifremi Unuttum

Uygulamayı indirdikten ve bir hesap oluşturduktan sonra, bir şifre seçmelisiniz. Parola birkaç nedenden dolayı gereklidir. Birincisi, yöneticilerin ve çevre üyelerinin farklı izinlere sahip olduğu özellikler ve işlevler nedeniyle (üye davet etme ve kaldırma, düzenleme, bildirim alma vb.). Bu şeyleri yapan tek kişinin siz olduğunuzdan emin olmak istiyorsunuz.

Parolaya ihtiyaç duymanızın ikinci nedeni ve muhtemelen en önemlisi, hesap bilgilerinizin saklanmış olması ve bu verilere erişimi olan tek kişinin siz olduğunuzdan emin olmak istemenizdir.

Bu nedenle parolanızı unutursanız, mümkün olan en kısa sürede geri almanız gerekir.

Life360 Şifresini Android veya iPhone Cihazınızdan Nasıl Alabilirsiniz?

Parolanızı uygulamadan sıfırlamak istiyorsanız şu adımları izleyin:

  1. Uygulamayı açın ve giriş yapın.
  2. Ardından, “Şifremi Unuttum”a dokunun.
  3. Telefon numaranızı veya e-postanızı girebileceğiniz bir pencereye yönlendirileceksiniz.
  4. Telefon numaranızı girerseniz, bundan sonra ne yapacağınızı söyleyen talimatları içeren bir SMS mesajı alacaksınız.
  5. Bir e-posta sağlarsanız, izlemeniz için talimatlar orada listelenecektir.
  6. Ardından, seçtiğiniz yeni bir şifre girmeli ve pencerede onaylamalısınız. İşiniz bittiğinde, “Devam” düğmesine tıklayın.

Bu kadar! Talimatları doğru şekilde uyguladıktan sonra uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak her şeyin (tüm pencereler, sekmeler ve uygulamanın kendisi) kapalı olduğundan emin olun, Life360 uygulamasını yeniden açın ve yeni parolanızla oturum açın.

Ve artık hesabınızı ayarladığınıza göre, yeni şifrenizi unutmayın. Aksi takdirde, tüm süreci yeniden yaşamak zorunda kalacaksınız.

İyi Bir Parola Ayarlamak

Tüm şifreler eşit değildir. Life360, bir sayı dahil olmak üzere en az altı karakterden oluşan bir şifre seçmenizi önerir.

Neden? Basitçe söylemek gerekirse: parolanızın gücünü artırmak için.

Parola gücü, bir parolanın, onu tahmin etmeye çalışan ve kötü amaçlarla kullanan birine karşı etkinliğinin bir ölçüsüdür. Şifre olarak 1234 girerseniz, güç düşük olacaktır. Ancak, rastgele sayı ve harflerden oluşan bir şifre girmek, tahmin etmeyi çok daha zorlaştıracaktır (örneğin, JL1RT4).

Neye karar verirsen ver sana kalmış. Sadece şifrenizi hatırlayabildiğinizden emin olun ve şifrenizi başkalarının çözmesini zorlaştırın.

Gerekirse Ek Destek için Life360 ile İletişime Geçin

İşlemle ilgili hâlâ sorun yaşıyorsanız, yeni bir şifre talep ettikten sonra, birisinin talimatları içeren bir e-posta gönderdiğini ve aşağıda “Hala sorun mu yaşıyorsunuz? Daha fazla yardım için buraya dokunun.” Yukarıda listelenen adımlar istenen sonuçları sağlamıyorsa bu bağlantıya dokunabilirsiniz.

Life360 sanal asistanlarıyla da sohbet edebilirsiniz. Bir Life360 sanal asistanı bulmak için yapmanız gereken tek şey Kalan Şifre Aracı bağlantı. Sayfayı açtıktan sonra, “Bizimle Sohbet Edin” yazan kutuya ve “Daha Fazla Yardıma İhtiyacınız Olup Olmadığını” soran başlığa gidin. “Bizimle Sohbet Edin” kutusuna tıkladığınızda sanal bir asistan size yardımcı olmaya hazır olacaktır.

Herhangi bir nedenle müsait değillerse, bir bilet oluştururlar ve bir temsilci size e-posta yoluyla yanıt verir.

Makaledeki tüm adımları izledikten sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa Life360 ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon ve e-posta yoluyla ulaşılabilirler. Mevcut iletişim bilgileri (417) 986-4922 olarak listelenmiştir ve e-postaları [email protected]. Bunu bir deneyin ve yardımcı olup olmadığına bakın.

Life360 Şifresini Bilgisayarınızdan Nasıl Alırsınız?

Telefonunuz yoksa korkmayın. Parolanızı bilgisayarınızdan sıfırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buna tıklamak bağlantıve telefonunuzu veya e-postanızı kullanarak devam etmenizi isteyen bir sayfa yüklenecektir.

Alma Anahtardır

Parolanızı unuttuysanız, izlemeniz gereken süreç neyse ki basittir. Basitçe söylemek gerekirse, şifrenizi sıfırlamanızı isteyen bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Ardından, Life360 uygulaması için oluşturduğunuz yenisini yeniden girin. İyi bir parola seçmeyi ve bir daha unutmamayı unutmayın. Parolanızı unutmak can sıkıcıdır, ancak Life360 parolanızı almayı hızlı ve kolay hale getirir.

Life360’ta şifrenizi hiç unuttunuz mu? Öyleyse, hesabınızı geri almak ve hesabınızı tekrar çalışır duruma getirmek için bu makaledeki ipuçlarından ve püf noktalarından herhangi birini kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory