LinkedIn dikey video için TikTok benzeri bir feed’i test ediyor

LinkedIn, TikTok benzeri dikey videolardan oluşan yeni bir beslemeyi test ediyor. Bu özellik kamuya açıklanmadı ancak son günlerde kullanıcılar ve şirket tarafından fark edildi. testler TechCrunch. Buna göre Instagram çalışanı Jenny Eishingdrelo tarafından paylaşıldı ve bir video yayınlandı Influencer pazarlama yöneticisi Austin Null tarafından yapılan açıklamaya göre yeni akış, LinkedIn uygulamasında ayrı bir “video” sekmesinde […]

LinkedIn dikey video için TikTok benzeri bir feed’i test ediyor

LinkedIn, TikTok benzeri dikey videolardan oluşan yeni bir beslemeyi test ediyor. Bu özellik kamuya açıklanmadı ancak son günlerde kullanıcılar ve şirket tarafından fark edildi. testler TechCrunch.

Buna göre Instagram çalışanı Jenny Eishingdrelo tarafından paylaşıldı ve bir video yayınlandı Influencer pazarlama yöneticisi Austin Null tarafından yapılan açıklamaya göre yeni akış, LinkedIn uygulamasında ayrı bir “video” sekmesinde görünecek. Kullanıcılar, tıpkı TikTok veya Instagram Reels gibi, klipler arasında geçiş yapmak için dikey olarak kaydırma yapabilecek.

Bu, şirketin modaya uygun bir formata atladığı ilk sefer değil. LinkedIn daha önce kaybolan gönderiler için bir deneme yapmıştı. Bu özellik bir yıl sürdü, ancak profesyonel ağ O dönemde video denemeleri henüz tamamlanmamıştı ve “Hikayeler formatını LinkedIn genelinde yeniden tasarlanmış bir video deneyimine dönüştürmek için” çalıştığını söylüyordu.

Muhtemelen LinkedIn, feed’in, çoğu halihazırda kendi feed’lerinde video yayınlayan profesyonel yaratıcılar ve düşünce liderlerinin içeriklerini sergilemesini umuyor. Ancak site kullanıcılarının ne kadarının işyeriyle ilgili içeriğe yönelik özel bir video akışıyla ilgilendiği belli değil.

LinkedIn dikey video için TikTok benzeri bir feed’i test ediyor

Teknory