Listede New Nothing kulaklıkları görüldü ve biraz çatlak görünüyorlar

Rita El Khoury / Android Otoritesi TL;DR NRRA sertifikasyon veritabanında hiçbir şeyin yeni TWS kulaklıkları tespit edilmedi. Liste, şeffaf tasarım felsefesini ortadan kaldıran fıstık şeklindeki bir tasarımı ortaya koyuyor. Kulaklıkların Bluetooth 5.2’yi desteklemesi bekleniyor. Birkaç ay önce, Nothing’in “Particles by XO” adlı bir alt markayı piyasaya sürebileceği ortaya çıktı. Şimdi bir sertifika listesi, bu alt […]

Listede New Nothing kulaklıkları görüldü ve biraz çatlak görünüyorlar

Rita El Khoury / Android Otoritesi

TL;DR

  • NRRA sertifikasyon veritabanında hiçbir şeyin yeni TWS kulaklıkları tespit edilmedi.
  • Liste, şeffaf tasarım felsefesini ortadan kaldıran fıstık şeklindeki bir tasarımı ortaya koyuyor.
  • Kulaklıkların Bluetooth 5.2’yi desteklemesi bekleniyor.

Birkaç ay önce, Nothing’in “Particles by XO” adlı bir alt markayı piyasaya sürebileceği ortaya çıktı. Şimdi bir sertifika listesi, bu alt marka altında piyasaya sürülebilecek ilk ürünün tasarımını ortaya çıkardı: gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar.

tarafından keşfedildiği gibi MySmartFiyatKore’nin Ulusal Radyo Araştırma Ajansı (NRRA) sertifikasyon veritabanında yer alan bir sertifika listesi, Carl Pei’s Nothing tarafından yapılan yeni kulaklıkları ortaya çıkardı. Liste bize cihaz hakkında pek bir şey söylemese de, bize birkaç ayrıntı veriyor.

Söz konusu kulaklıklar, B154 model numarasına sahip ve fıstık benzeri bir tasarıma sahip. Bu, yalnızca Nothing’in piyasaya sürdüğü diğer kulaklıklardan farklı değil, aynı zamanda piyasadaki her şeyden farklı. Başka bir sapmada, bu kulaklıklar, Nothing’in diğer kulaklıklarının şeffaf tasarım felsefesini de takip etmeyecek gibi görünüyor.

Bu görüntüler, Tipster Kuba Wojciechowski sayesinde birkaç ay önce sızan çizimleri yansıtıyor. Bu sızıntı sayesinde, XO’nun Particles alt markası hakkında da bilgi sahibi olduk.

XO render ile Hiçbir Şey Parçacıkları

Bu listenin dışında, 91 cep geçen hafta Bluetooth Özel İlgi Grubu (SIG) altında listelenen kulaklıkları buldu. Sonuç olarak, kulaklıkların Bluetooth 5.2 bağlantısını kullanacağını biliyoruz. Ek olarak, 1.0.1.20 bellenim sürümü önceden yüklenmiş olarak gelebilir ve LHDC ve ANC desteğine sahip olabilir.

Nothing’in yeni TWS kulaklıklarının benzersiz tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Listede New Nothing kulaklıkları görüldü ve biraz çatlak görünüyorlar

Teknory