Pamuk Prenses Sanatı, Gal Gadot ve Rachel Zegler’in Disney’in Canlı Aksiyon Yeniden Yapımında Nasıl Görüneceğini Hayal Ediyor

Özet Yeni görseller, yaklaşan canlı aksiyon filminde Pamuk Prenses rolünde Rachel Zegler’i ve Kötü Kraliçe rolünde Gal Gadot’u sergiliyor ve güncellenmiş görünümlerine bir göz atıyor. Poster benzeri çizim, karakterlerin klasik animasyon filmlerini hatırlatan kostümler giydiğini, ancak oyuncuların yüz hatlarının daha insani bir yaklaşıma işaret ettiğini gösteriyor. Canlı aksiyon filmi, önceki animasyon filmine göre, yedi cüce […]

Pamuk Prenses Sanatı, Gal Gadot ve Rachel Zegler’in Disney’in Canlı Aksiyon Yeniden Yapımında Nasıl Görüneceğini Hayal Ediyor

Özet

  • Yeni görseller, yaklaşan canlı aksiyon filminde Pamuk Prenses rolünde Rachel Zegler’i ve Kötü Kraliçe rolünde Gal Gadot’u sergiliyor ve güncellenmiş görünümlerine bir göz atıyor.
  • Poster benzeri çizim, karakterlerin klasik animasyon filmlerini hatırlatan kostümler giydiğini, ancak oyuncuların yüz hatlarının daha insani bir yaklaşıma işaret ettiğini gösteriyor.
  • Canlı aksiyon filmi, önceki animasyon filmine göre, yedi cüce karakter yerine prensese odaklanmak ve cüceleri büyülü figürler olarak yeniden tasavvur etmek de dahil olmak üzere dikkate değer değişiklikler yapıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Karbeyaz sanat, Rachel Zegler ve Gal Gadot’un filmde nasıl görüneceğini hayal ediyor. Zegler ve Gadot, Disney’in yakında çıkacak canlı aksiyon filminde sırasıyla Pamuk Prenses ve Kötü Kraliçe’yi canlandırıyor Karbeyaz. Karbeyaz Marc Webb’in yönettiği filmin 22 Mart 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.

@’nin yeni sanatıGueliArt Zegler ve Gadot’nun hikayelerine yeni bir bakış açısı getiriyor Karbeyaz görünüyor.

Sanatçı, Pamuk Prenses ve Kötü Kraliçe’yi yan yana gösteren poster benzeri bir dijital çizim oluşturuyor. İki figür, klasik animasyon filmini anımsatan kostümler giyiyor ancak Gadot ve Zegler’in yüz hatlarını taşıyor. Gadot’nun Kötü Kraliçesi bir elinde elma, diğer elinde asa taşıyor ve başının üstüne mücevherlerle süslü bir taç takıyor. Pamuk Prenses ise Kötü Kraliçe’nin sinsi bakışıyla tezat oluşturacak şekilde korku dolu bir ifadeye sahiptir. Endişeli bir şekilde uzaklara bakarken boynunda kalp şeklinde bir kolye tutuyor. İkisi, klasik “ayna ayna söyle bana.”


film“> Canlı Aksiyon Pamuk Prenses Animasyon Filmden Ne Kadar Farklı Olacak?

Gadot ve Zegler’i temsil etmek için çizilen figürleri görmek de şunu hatırlatıyor: Karbeyaz animasyonlu selefinden çok farklı bir görünüme bürünecek, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler 1937’de piyasaya sürülen, Pamuk Prenses ve Kötü Kraliçe’nin neredeyse solgun görünecek kadar solgun görünmesine neden olan elle çizilmiş animasyona sahip bir animasyon filmiydi. Canlı aksiyonda gösterilen Karbeyaz‘nin ana karakterleri aynı ürkütücülüğe sahip olmayacak”kar gibi beyaz”Bakın, sanat zaten insancıllaştırılmış yaklaşıma bir göz atıyor.

Canlı aksiyon filminin kaynak materyalinden yaptığı en dikkate değer değişikliklerden biri başlıktadır. Karbeyaz Animasyon filminin adının kuyruk ucunu kesip orijinaldeki yedi “cüce” ​​karakter yerine prensesi merkeze alıyor. Bu değişim sadece başlığa yansımadı; Karbeyaz‘nin yedi cüce karakteri, bu güncellenmiş versiyonda bunun yerine, çoğunlukla normal boyda olan yedi sihirli figür olarak tasvir ediliyor.

Başka hangi özgürlüklerin olduğunu görmek ilginç olacak Karbeyaz kaynak malzemesiyle birlikte alır. Sanatta olduğu gibi, Karbeyaz Muhtemelen filmin en azından bir noktasında klasik prenses kostümü yer alacak. Ondan başka, Karbeyaz Sekiz yılı aşkın süredir orijinal olan stili yeniden keşfetme konusunda oldukça fazla özgürlüğe sahip.

Kaynak: GueliArt/Twitter

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory