Makul Nintendo Switch 2 çıkış tarihi sızdırıldı, ancak durum karmaşık

Curtis Joe / Android Yetkilisi TL;DR Ai Shark (eski adıyla GameShark), sıradan oyunculara yönelik bir yapay zeka ipucu aracı olarak geri dönüyor. Yapılan basın açıklamasında, “Resmi lansmanın Eylül 2024’te Nintendo Switch 2’ye denk gelmesi planlanıyor” denildi. Basın bülteni o zamandan beri Nintendo’nun bir sonraki sistemi veya lansman penceresi için herhangi bir bahsi kaldıracak şekilde güncellendi. […]

Makul Nintendo Switch 2 çıkış tarihi sızdırıldı, ancak durum karmaşık

Curtis Joe / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Ai Shark (eski adıyla GameShark), sıradan oyunculara yönelik bir yapay zeka ipucu aracı olarak geri dönüyor.
  • Yapılan basın açıklamasında, “Resmi lansmanın Eylül 2024’te Nintendo Switch 2’ye denk gelmesi planlanıyor” denildi.
  • Basın bülteni o zamandan beri Nintendo’nun bir sonraki sistemi veya lansman penceresi için herhangi bir bahsi kaldıracak şekilde güncellendi.

Geçmişten gelen bir patlamayla GameShark’ın geri dönüş yapmaya hazır olduğu anlaşılıyor. Geri dönüşünü duyurmanın heyecanına kapılan şirket, yanlışlıkla Nintendo Switch 2’nin potansiyel lansman penceresini sızdırmış olabilir.

İlk kez fark edilen Dijital TrendlerKüresel ses elektroniği şirketi Altec Lansing, bir duyuruda şunları söyledi: basın bülteni Ai Shark’ın ilk lisans sahibi olacaktı. Eskiden hile kodu aracı GameShark olarak bilinen Ai Shark, sıradan oyuncular için tasarlanmış bir AI ipucu aracı olacak. Altec Lansing, GameShark’tan farklı olarak Ai Shark’ın, hile yapmalarına yardımcı olmak yerine, kullanıcının oyun deneyimini zaman içinde geliştirmesine yardımcı olmayı amaçladığını söylüyor.

Şirket lansman tarihi hakkında konuşmaya başladığında işler ilginçleşiyor. Buna göre Dijital Trendlerorijinal basın bülteninde şunu söylüyordu:

Eskiden GameShark olarak bilinen AI Shark, devrim niteliğindeki yapay zeka destekli teknolojisiyle oyun dünyasını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Yenilikçi oyun yazılımı, oyun deneyiminde önemli bir ileriye doğru atılım yaparak başlangıç ​​seviyesindeki kullanıcılara gelişmiş oyun deneyimi sunacak. Resmi lansmanın Eylül 2024’te Nintendo Switch 2 ile aynı zamana denk gelmesi planlanıyor.

Şirket, Nintendo Switch 2’nin bu Eylül ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıklamış görünüyor. Nintendo’nun bırakın lansman penceresini, bir sonraki konsolun adını bile onaylamadığı göz önüne alındığında, Altec Lansing’in bundan yanlışlıkla bahsettiği anlaşılıyor. Yorum almak için kendisine ulaşılmasının ardından haber kaynağı, AI Shark’ın Eylül tarihinde geri adım attığını ancak sistemin 2024 Sonbaharında başlayacağını doğruladığını söyledi.

Bildirildiğine göre şirket, 2024 Sonbahar lansman penceresini geri alarak ikinci bir takip gönderdi ve ayrıca “Nintendo lansmanı resmi olarak netleştirmedi” dedi. Şimdi basın bültenine giderseniz, o paragrafın şu şekilde değiştirildiğini görürsünüz:

Eskiden GameShark olarak bilinen Ai Shark, devrim niteliğindeki yapay zeka destekli teknolojisiyle oyun dünyasını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Yenilikçi oyun yazılımı, oyun deneyiminde önemli bir ileriye doğru atılım yaparak başlangıç ​​seviyesindeki kullanıcılara gelişmiş oyun deneyimi sunacak. Altec Lansing, yeni teklifini 2024 tatil sezonu için zamanında sunmayı planlıyor

Çelişkili bir raporda, Bloomberg’in Jason Schreier Ai Shark’ın kendisine Nintendo’nun bir sonraki konsolunun çıkış tarihini tahmin ettiklerini söylediğini söylüyor. Burada muhtemelen olan şey, PR’nin Switch 2’nin çıkış tarihi hakkında bilinçli bir tahmin yapmaya çalışması ve bunun konsol için bir çıkış tarihi duyurusu olarak alınabileceğini fark etmesidir.

Daha önce 2024 sonlarında vizyona gireceğine dair söylentiler vardı ancak bugünkü habere kadar daha önce herhangi bir ay önerilmemişti. Her iki durumda da, muhtemelen bu kazara kaymayı biraz tuzla atlatmak en iyisidir.


Makul Nintendo Switch 2 çıkış tarihi sızdırıldı, ancak durum karmaşık

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow