Man of Steel 2: Amy Adams, Lois Lane olarak geri dönmeyebilir

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-17T10:02:35 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-17T10:02:45 Aktris, Amy Adams’ın Henry Cavill ile birlikte Man of Steel 2 için Lois Lane olarak geri dönmeyebileceğini söylüyor. Adams, The Daily Planet’in en iyi gazetecisi ve Superman’in ikonik ortağı Lane olarak 2013’te Man of Steel’de ilk çıkışını yaptı. Film, onun bir Kripton gemisi ve ardından Clark Kent […]

Man of Steel 2: Amy Adams, Lois Lane olarak geri dönmeyebilir

Yayınlanan: 2022-11-17T10:02:35

Güncellenmiş: 2022-11-17T10:02:45

Aktris, Amy Adams’ın Henry Cavill ile birlikte Man of Steel 2 için Lois Lane olarak geri dönmeyebileceğini söylüyor.

Adams, The Daily Planet’in en iyi gazetecisi ve Superman’in ikonik ortağı Lane olarak 2013’te Man of Steel’de ilk çıkışını yaptı. Film, onun bir Kripton gemisi ve ardından Clark Kent (Cavill) hakkındaki araştırmasını, onlar aşık olmadan önce takip etti.

Rolünü üç kez tekrarladı, 2017’nin feci Adalet Ligi Batman v Superman’de ve ekip kurma filminin kesin yönetmen kurgusu olan Zack Snyder’ın Adalet Ligi’nde geri döndü.

Cavill’in Superman olarak geri dönüşü onaylandığında, birçok hayran sordu: Adams’ı Lois Lane olarak geri görecek miyiz? Geleceği belirsiz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Man of Steel 2: Amy Adams, Lois Lane olarak geri dönecek mi?

ile yapılan bir röportajda Çeşitlilik Disenchanted için kırmızı halıda, Adams’a Cavill’in tekrar kırmızı pelerini giymesi ve bunun Lane olarak geri dönmesinin yolunu açıp açmadığı soruldu.

“Heyecan verici değil mi? Onun için heyecanlandım. O harika bir Süpermen, bu yüzden onun için çok heyecanlıyım” dedi.

Adams, DCEU’daki geleceğiyle ilgili olarak şunları ekledi: “Benimle bunun hakkında konuşmadılar. Eğer bensem, harika. Başka biriyse, Lois rolü geçmişte pek çok harika aktris tarafından dolduruldu, bu yüzden hangi yöne giderlerse gitsinler onları destekleyeceğim.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

ile 2020 röportajında İmparatorlukAdams, rolü tekrar üstlenmeye “açık” olacağını söyledi, ancak o sırada stüdyo karakterini başka bir yöne çekiyor gibiydi.

“Lois’i oynamaya tamamen açık olurdum ama sanırım anladığım kadarıyla farklı bir yöne ilerliyorlar” dedi.

DC şu anda, “şimdiye kadar anlatılan en büyük hikayeyi” anlatmayı hedefleyen James Gunn ve Peter Safran’ın gözetimi altında – bu hikayenin Lois Lane’i ne kadar ilgilendirdiğini yalnızca zaman gösterecek.

Man of Steel 2 hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow