Manifest 5. Sezon olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-10T12:54:55 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-10T13:49:46 Manifest Sezon 4’ün Netflix’e hakim olmasıyla, hayranlar muhtemelen merak ediyor: Manifest Sezon 5 olacak mı ve ne zaman çıkacak? Yardım etmek için buradayız. Netflix’in Manifest’i satın alması, akış platformunun en iyi kararlarından biri olduğunu kanıtladı. Dizi 2018’de NBC tarafından iptal edildikten sonra Netflix aldı ve ilk üç […]

Manifest 5. Sezon olacak mı?

Yayınlanan: 2022-11-10T12:54:55

Güncellenmiş: 2022-11-10T13:49:46

Manifest Sezon 4’ün Netflix’e hakim olmasıyla, hayranlar muhtemelen merak ediyor: Manifest Sezon 5 olacak mı ve ne zaman çıkacak? Yardım etmek için buradayız.

Netflix’in Manifest’i satın alması, akış platformunun en iyi kararlarından biri olduğunu kanıtladı. Dizi 2018’de NBC tarafından iptal edildikten sonra Netflix aldı ve ilk üç sezonu ekledi.

Hemen listelerinde zirveye yerleştiler, bu yüzden Netflix dördüncü bir sezon sipariş etti – yayınlanmasından sonraki birkaç gün içinde, The Watcher ve Killer Sally’nin beğenilerini tahttan indirerek bir numarada oturuyor.

Peki ya Manifest Sezon 5 – oluyor mu ve ne zaman yayınlanacak?

Manifest 5. Sezon olacak mı?

Kısa cevap: hayır, Manifest 5. Sezon için geri dönmeyecek. 4. sezon dizinin son sezonu olacak.

Gösteri sorumlusu Jeff Rake yönetiminde Manifest başlangıçta altı sezon sürecekti, ancak bu planlar Netflix’e taşındığında rafa kaldırıldı.

Ayrıca diziyi bitirmek için olası bir Manifest filmi hayal etti, ancak bu Netflix’in dördüncü sezon için yenilemesinden önceydi. “Duvarda, dizinin üç sezonu daha kalacak bir yer bulamayacağımıza dair yazıyı okuyorum, bu yüzden B planına geçtim: Bazı platformlar, Timeless, Firefly’da gördüğümüz gibi bir uzun metrajı veya film finalini finanse edebilirdi. ve Deadwood,” dedi Haftalık eğlence.

Ancak dizi henüz bitmedi. Sezon 4’ün mevcut 10 bölümünü birden aldıysanız, iyi haberlerimiz var: Bölüm 2 hala Netflix’i vurmaya ayarlanmış olan yalnızca ilk parti.

Manifest Sezon 4 Bölüm 2 çıkış tarihi ve konusu

Manifest Sezon 4 Bölüm 2’nin çıkış tarihi yok, ancak Netflix’e geleceğine inanmak için iyi bir neden var. 7 Nisan 2023.

Manifest Sezon 4’ün kapanış bölümlerinin konusuna gelince, Bölüm 1’in burada sona eren dökümünü okuyabilirsiniz, ancak Rake Bölüm 2’de hikaye anlatımında bir “değişim” yaptı.

“Birinci blokta, hala aileye çok odaklanıyoruz ve haftanın davasını çözmeden dışarı çıkmadığımız zaman zamanımızı Taş evde geçiriyoruz” dedi. SyFy.

“Şu anda tam olarak açıklamayacağım nedenlerden dolayı, zamanımızın çoğunu bir grup olarak tüm yolcularla çok daha fazla geçirmek için o son bloğa geçiyoruz. Son blok, 828’lerin topluluğuna çok daha fazla odaklanıyor. Stone ailesi de onların topluluğu arasında yer alıyor.”

Manifest Sezon 4 Bölüm 2 hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow